Lampka rowerowa tylna BRN RIFF

Lampka rowerowa tylna BRN RIFF

FA84

Nowy

55,90 PLN

Lampka rowerowa tylna BRN RIFF wyposażona jest w jeden super jasny LED. Należy do... Czytaj więcej

Więcej szczegółów

Tylna lampka rowerowa BRN RIFF

Każdy może mieć nowy rower. Nawt stary, może wyglądać jak nowy. Wystarczy zmienić lampkę, dodać w tym samym klimacie siodełko i chwyty kierownicy a nasza stary przyjaciel będzie wygladał przepięknie i młodo. Ceniony włoski producent akcesoriów i części rowerowych - firma BRN, oferuje  szeroką gamę lampek rowerowych. Cechuje je bogata kolorystyka i design, sięgający z jednej strony do korzeni lat 40-tych, z drugiej zaś do futurystycznych wizji przyszłości. Lampka rowerowa  SUN wyposażona jest w jeden super jasny LED.

Dodatkowe informacje:

  • Rodzaj oświetlenia - 1 super jasny LED
  • Żródło światła - bateria w zestawie
  • Kolor - Czarna
  • Materiał obudowy - Plastik
  • Bateria - 2 x AAA - BA11 
  • Homologacja - Nie 
Typ zasilania bateria

Napisz opinię

Lampka rowerowa tylna BRN RIFF

Lampka rowerowa tylna BRN RIFF

Lampka rowerowa tylna BRN RIFF wyposażona jest w jeden super jasny LED. Należy do klasycznych lampek rowerowych tego włoskiego producenta akcesoriów i cześci rowerowych. Produkty BRN to wysoka jakość wykonania i oczywiście, jak przystało na Włochów, efektowny design.
4623951-1521305442.png

MOŻLIWOŚĆ ZWROTU

Respektujemy wszelkie wymogi prawne regulujące sprzedaż zdalną. Dotyczy to także możliwości dokonania zwrotu nie używanego produktu bez podania przyczyn.

9297361-1521305442.png

TERMINOWOŚĆ DOSTAW

Jeżeli zakupiony przez Państwa produkt jest w magazynie, wysyłka następuje w ciągu 24h. W przypadku braku produktu w magazynie, bądź niemożności wysłania go w przeciągu 24 h, każdorazowo termin dostawy ustalamy wspólnie i za zgodą klienta.

9580355-1521306217.png

GWARANCJA NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

Wszystkie rowery znajdujące się w ofercie handlowej Damelo są najwyższej jakości. Gwarancją objęte są zarówno rama jak części.