Torebka rowerowa pod siodełko BRN Black

Nowy Torebka rowerowa pod siodełko BRN  Brown

Nowy

94,90 PLN

Torebka rowerowa pod siodełko BRN  w kolorze czarnym wykonana jest ze naturalnej skóry... Czytaj więcej

Więcej szczegółów

Torebka rowerowa pod siodełko BRN Black

Ta włoska torebka rowerowa pod siodełko to efekt dobrego smaku, poczucia elegancji i miłości do rowerów. Włosi są mistrzami designu i niemal każdy produkt pochodzący z Półwyspu Apenińskiego to dzieło sztuki użytkowej.  Wystepująca w czterech kolorach torebka podsiodełkowa spełni oczekiwania nawet bardzo wymagających osób.

Wymiary:

  • Długość - 15 cm
  • Szerokość - 4 cm
  • Wysokość - 9 cm

Napisz opinię

Torebka rowerowa pod siodełko BRN  Black

Torebka rowerowa pod siodełko BRN Black

Torebka rowerowa pod siodełko BRN  w kolorze czarnym wykonana jest ze naturalnej skóry najwyższej jakości. Jej design zawdzięczamy włoskiej estetyce. BRN oferuje produkty najwyższej jakości.

4623951-1521305442.png

MOŻLIWOŚĆ ZWROTU

Respektujemy wszelkie wymogi prawne regulujące sprzedaż zdalną. Dotyczy to także możliwości dokonania zwrotu nie używanego produktu bez podania przyczyn.

9297361-1521305442.png

TERMINOWOŚĆ DOSTAW

Jeżeli zakupiony przez Państwa produkt jest w magazynie, wysyłka następuje w ciągu 24h. W przypadku braku produktu w magazynie, bądź niemożności wysłania go w przeciągu 24 h, każdorazowo termin dostawy ustalamy wspólnie i za zgodą klienta.

9580355-1521306217.png

GWARANCJA NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

Wszystkie rowery znajdujące się w ofercie handlowej Damelo są najwyższej jakości. Gwarancją objęte są zarówno rama jak części.