Sztyca podsiodełkowa RITCHEY WCS CARBON ZERO

Sztyca podsiodełkowa RITCHEY WCS CARBON ZERO

Nowy

669,90 PLN

Sztyca podsiodełkowa RITCHEY WCS CARBON ZERO występuje w trzech rozmiarach. Wykonana... Czytaj więcej

Więcej szczegółów

Sztyca podsiodełkowa RITCHEY WCS CARBON ZERO

Wysokiej jakości sztyca podsiodełkowa firmy RITCHEY. 

Specyfikacja techniczna:

  • Materiał - Carbon
  • Długość  - 400 mm
  • Waga - 200 gr
  • Offset (przesunięcie w tył od osi) - 0 mm
  • Kolor - UD matte finish

Średnica:

  • A - 27,2 mm
  • B - 30,9 mm
  • B - 31,6 mm


Rodzaje komponentów  RITCHEY

Poziom najwyższej jakości komponentów produktów RiTCHEY
SUPERLOGIC™ - najwyższy dostępny na rynku poziom komponentów kompozytowch stosowanych do części rowerowych. SuperLogic wykorzystuje jedne z najbardziej zaawansowanych materiałów węglowych dostępnych obecnie w branży rowerowej, o ekstremalnie wysokiej wytrzymałości na rozciąganie. Nawet w przypadku użycia kompozytu, unikatowy rdzeń Ritchey, radykalnie poprawia wytrzymałość i trwałość zmęczeniową. SuperLogic jest najnowocześniejszy pod względem dostępnych materiałów i technik inżynieryjnych, z dopasowaniem stosunku sztywności do wagi (i ceny).
Poziom komponentów produktów firmy RITCHEY
RITCHEY WCS™ (WORLD CHAMPIONSHIP SERIES) - Linia WCS jest złotym standardem dla lekkich, odpornych na uderzenia części wyścigowych i najnowszych innowacji. Logo WCS z tęczowymi paskami reprezentuje licznych mistrzów świata, którzy zwyciężyli używając Ritchey.
Standardowy poziom komponentów firmy RITCHEY
RITCHEY COMP™ na poziomie COMP są zaprojektowane tak, by pozostawały godne polecenia w dostępnej cenie. Nie posiadają one komponentu węglowego, ale posiadają one wydajność i niezawodność, charakterystyczną dla Ritchey.

Napisz opinię

Sztyca podsiodełkowa RITCHEY WCS CARBON ZERO

Sztyca podsiodełkowa RITCHEY WCS CARBON ZERO

Sztyca podsiodełkowa RITCHEY WCS CARBON ZERO występuje w trzech rozmiarach. Wykonana jest z wysokiej jakości materiałów. Opatrzona jest logo WCS.
4623951-1521305442.png

MOŻLIWOŚĆ ZWROTU

Respektujemy wszelkie wymogi prawne regulujące sprzedaż zdalną. Dotyczy to także możliwości dokonania zwrotu nie używanego produktu bez podania przyczyn.

9297361-1521305442.png

TERMINOWOŚĆ DOSTAW

Jeżeli zakupiony przez Państwa produkt jest w magazynie, wysyłka następuje w ciągu 24h. W przypadku braku produktu w magazynie, bądź niemożności wysłania go w przeciągu 24 h, każdorazowo termin dostawy ustalamy wspólnie i za zgodą klienta.

9580355-1521306217.png

GWARANCJA NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

Wszystkie rowery znajdujące się w ofercie handlowej Damelo są najwyższej jakości. Gwarancją objęte są zarówno rama jak części.