Siodełko rowerowe sportowe BRN Glossy Fixed Pro - Glossy Red

Nowy Siodełko rowerowe BRN Fixed Pro

Nowy

149,00 PLN

Sidełko rowerowe BRN Glossy Fixed Pro Glossy Red, przeznaczone jest do jazdy szosowej i... Czytaj więcej

Więcej szczegółów

Siodełko rowerowe BRN Glossy Fixed Pro Glossy Red

To sportowe siodełko rowerowe włoskiej firmy BRN doskonale sprawdza się na szosie i na miejskich ścieżkach rowerowych. Jest odporne na działanie warynków atmosferycznych. Wykonane jest z tworzywa sztucznego EVA, konkurencyjnego dla gumy. Jest to bardzo elastyczny materiał, o doskonałej udarności. Posiada bardzo dobre właściwości barierowe tj. wytrzymałość niskiej temperatury, odporność na stres-cracki, promieniowanie ultrafiletowe. Posiada równiez właściwości wodoodporne. Sześć nitów z tyłu siodła dodaje mu charakteru i stylowości.
Teraz możesz dopasować siodełko do koloru swojego roweru. Czternaście kolorów daje naprawdę wiele możliwości. Spraw, by Twój rower był jedyny na świecie. 

Wymiary:

  • Długość - 272 mm
  • Szerokość - 152 mm
  • Waga - 330 gr Napisz opinię

Siodełko rowerowe sportowe BRN Glossy Fixed Pro - Glossy Red

Siodełko rowerowe sportowe BRN Glossy Fixed Pro - Glossy Red

Sidełko rowerowe BRN Glossy Fixed Pro Glossy Red, przeznaczone jest do jazdy szosowej i miejskiej. Siodełka cechuje żywa kolorystyka i doskonałe właściwości. Siodło wystepuje w aż w 14 kolorach. BRN to wysoka jakość wykonania.
4623951-1521305442.png

MOŻLIWOŚĆ ZWROTU

Respektujemy wszelkie wymogi prawne regulujące sprzedaż zdalną. Dotyczy to także możliwości dokonania zwrotu nie używanego produktu bez podania przyczyn.

9297361-1521305442.png

TERMINOWOŚĆ DOSTAW

Jeżeli zakupiony przez Państwa produkt jest w magazynie, wysyłka następuje w ciągu 24h. W przypadku braku produktu w magazynie, bądź niemożności wysłania go w przeciągu 24 h, każdorazowo termin dostawy ustalamy wspólnie i za zgodą klienta.

9580355-1521306217.png

GWARANCJA NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

Wszystkie rowery znajdujące się w ofercie handlowej Damelo są najwyższej jakości. Gwarancją objęte są zarówno rama jak części.