Siodełko rowerowe SMP ExtraGel Black

Siodełko rowerowe SMP ExtraGel Black

SE545N

529,00 PLN

Siodełko rowerowe SMP ExtraGel Black to uniwersalne, komfortowe siodło przeznaczone... Czytaj więcej

Więcej szczegółów

Dostępność Termin dostawy - 5 dni roboczych

Siodełko rowerowe SMP ExtraGel Black

Siodełko rowerowe cechujące się niezwykle atrakcyjnym designem, który w połączeniu z komfortem jazdy i zastosowanymi materiałami i uniwesalnością stawia SMP Extra w gronie najpopularniejszych siodełek. Charakterystyczny "orli nos" z przodu w połączeniu z lekko uniesioną tylną częścią i centralny kanał sprawiają, że ma ono niezwykle opływowy i interesujący a przy tym funkcjonalny kształt. Doskonałe dla osób rozpoczynających przygodę z kolarstwem

  • Pokrycie - SVT (SMP Vacuum Tech)
  • Wypełnienie - miękka pianka pouliteranowa + Gel
  • Skorupa - Nylon 12, wzmocniony włóknami węglowymi
  • Stelaż - stalowy

Wymiary:

  • Długość - 275 mm
  • Szerokość - 140 mm
  • Waga - 430 g


Napisz opinię

Siodełko rowerowe SMP ExtraGel Black

Siodełko rowerowe SMP ExtraGel Black

Siodełko rowerowe SMP ExtraGel Black to uniwersalne, komfortowe siodło przeznaczone zarówno do jazdy po szosie, w górach ale także i po mieście. Selle SPM to znana włoska firma ceniona za jakość i komfort swoich produktów.

4623951-1521305442.png

MOŻLIWOŚĆ ZWROTU

Respektujemy wszelkie wymogi prawne regulujące sprzedaż zdalną. Dotyczy to także możliwości dokonania zwrotu nie używanego produktu bez podania przyczyn.

9297361-1521305442.png

TERMINOWOŚĆ DOSTAW

Jeżeli zakupiony przez Państwa produkt jest w magazynie, wysyłka następuje w ciągu 24h. W przypadku braku produktu w magazynie, bądź niemożności wysłania go w przeciągu 24 h, każdorazowo termin dostawy ustalamy wspólnie i za zgodą klienta.

9580355-1521306217.png

GWARANCJA NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

Wszystkie rowery znajdujące się w ofercie handlowej Damelo są najwyższej jakości. Gwarancją objęte są zarówno rama jak części.