Siodełko rowerowe BROOKS Swift - Marrone

Siodełko rowerowe BROOKS Swift - Brown

Nowy

575,28 PLN

Siodełko rowerowe BROOKS Swift w kolorze brązowym przeznaczone są dla rowerzystów ze... Czytaj więcej

Więcej szczegółów

Siodełko rowerowe BROOKS Swift Marrone

Każde siodełko rowerowe firmy BROOKS to małe dzieło sztuki. Zarówno sposób produkcji - wszystkie produkty tej marki wykonywane są ręcznie, jak i najwyższej jakości skóra naturalna, dają gwarancję nie tylko wyjątkowego komfortu, ale i wyjatkowej trwałości. Cechą charakterystyczną wszystkich siodełek rowerowych BROOKS jest właściwość dostosowania sie do indywidualnych kształtów. Po kilku miesiącach używania przez jednego użytkownika, siodełko dopasowuje się do jego budowy i staje się siodełkiem zrobionym na miarę. Siodło rowerowe Swift przeznaczone jest dla rowerzystów o sportowym zacięciu i szosowych zainteresowaniach. Klasyczna konstrukcja zapewnia komfort jazdy niemal na każdym rowerze.

Parametry:

  • Długość - 272 mm
  • Szerokość - 150 mm
  • Wysokość - 72 mm
  • Waga - 390 g
  • Stelaż - chromowana stal
Napisz opinię

Siodełko rowerowe BROOKS Swift  - Marrone

Siodełko rowerowe BROOKS Swift - Marrone

Siodełko rowerowe BROOKS Swift w kolorze brązowym przeznaczone są dla rowerzystów ze sportowym zacięciem. Jak wszystkie rowerowe siodełka tej marki, wykonane jst z naturalnej, najwyższej jakości skóry. Produkty BROOKSA produkowane są ręcznie.
4623951-1521305442.png

MOŻLIWOŚĆ ZWROTU

Respektujemy wszelkie wymogi prawne regulujące sprzedaż zdalną. Dotyczy to także możliwości dokonania zwrotu nie używanego produktu bez podania przyczyn.

9297361-1521305442.png

TERMINOWOŚĆ DOSTAW

Jeżeli zakupiony przez Państwa produkt jest w magazynie, wysyłka następuje w ciągu 24h. W przypadku braku produktu w magazynie, bądź niemożności wysłania go w przeciągu 24 h, każdorazowo termin dostawy ustalamy wspólnie i za zgodą klienta.

9580355-1521306217.png

GWARANCJA NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

Wszystkie rowery znajdujące się w ofercie handlowej Damelo są najwyższej jakości. Gwarancją objęte są zarówno rama jak części.