Siodełko rowerowe BROOKS Cambium C13 Range - Black

Siodełko rowerowe BROOKS Cambium C13 Range - Black

Nowy

825,94 PLN

Siodełko rowerowe BROOKS Cambium C13 Range przeznaczone są dla rowerzystów ze sportowym... Czytaj więcej

Więcej szczegółów

Siodełko rowerowe BROOKS Cambium C13 Range - Black

Każde siodełko rowerowe firmy BROOKS to małe dzieło sztuki. Zarówno sposób produkcji - wszystkie produkty tej marki wykonywane są ręcznie, jak i najwyższej jakości materiały, dają gwarancję nie tylko wyjątkowego komfortu, ale i wyjatkowej trwałości. Cechą charakterystyczną wszystkich siodełek rowerowych BROOKS jest właściwość dostosowania sie do indywidualnych kształtów. Po kilku miesiącach używania przez jednego użytkownika, siodełko dopasowuje się do jego budowy i staje się siodełkiem zrobionym na miarę. Siodło rowerowe Cambium C13 dopasowuje się od razu. Siodełko wykonane jest z naturalnej wulkanizowanej gumy z wyjątkową elastycznością, wsparte na wytrzymałej ramie węglowej. Jego konstrukcja, jak we wszystkich modelach linii Cambium, pochłania wstrząsy i wibracje aby zapewnić rowerzyście maksimum satysfakcjii i większy komfort niż podczas jazdy na siodełku tradycyjnym, które ma stałą ramę ipiankową wyściółkę.

Parametry:

  • Długość - 275 mm
  • Szerokość - 158 mm
  • Wysokość - 55 mm
  • Waga - 310 gr
  • Stelaż - Karbon

Siodełko Brooks Cambium C13 Range występuje w trzech rozmiarach

Napisz opinię

Siodełko rowerowe BROOKS Cambium C13 Range - Black

Siodełko rowerowe BROOKS Cambium C13 Range - Black

Siodełko rowerowe BROOKS Cambium C13 Range przeznaczone są dla rowerzystów ze sportowym zacięciem. Cambium C13 jest najnowszym modelem tej legendarnej marki.
4623951-1521305442.png

MOŻLIWOŚĆ ZWROTU

Respektujemy wszelkie wymogi prawne regulujące sprzedaż zdalną. Dotyczy to także możliwości dokonania zwrotu nie używanego produktu bez podania przyczyn.

9297361-1521305442.png

TERMINOWOŚĆ DOSTAW

Jeżeli zakupiony przez Państwa produkt jest w magazynie, wysyłka następuje w ciągu 24h. W przypadku braku produktu w magazynie, bądź niemożności wysłania go w przeciągu 24 h, każdorazowo termin dostawy ustalamy wspólnie i za zgodą klienta.

9580355-1521306217.png

GWARANCJA NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

Wszystkie rowery znajdujące się w ofercie handlowej Damelo są najwyższej jakości. Gwarancją objęte są zarówno rama jak części.