Siodełko rowerowe BROOKS Cambium Organic Cotton C19 - Black

Siodełko rowerowe BROOKS Cambium Organic Cotton C19 - BLack

Nowy

575,28 PLN

Siodełko rowerowe BROOKS Cambium Organic Cotton przeznaczone są dla rowerzystów ze... Czytaj więcej

Więcej szczegółów

Siodełko rowerowe BROOKS Cambium Organic Cotton C19 - Black

Każde siodełko rowerowe firmy BROOKS to małe dzieło sztuki. Zarówno sposób produkcji - wszystkie produkty tej marki wykonywane są ręcznie, jak i najwyższej jakości materiały, dają gwarancję nie tylko wyjątkowego komfortu, ale i wyjatkowej trwałości. Cechą charakterystyczną wszystkich siodełek rowerowych BROOKS jest właściwość dostosowania sie do indywidualnych kształtów. Po kilku miesiącach używania przez jednego użytkownika, siodełko dopasowuje się do jego budowy i staje się siodełkiem zrobionym na miarę. Siodło rowerowe Cambium C17 dopasowuje się od razu. Siodełko wykonane jest z naturalnej wulkanizowanej gumy oraz nakładki z organicznej bawełny - stąd nazwa siodełka. Jest ono elastyczne i nie wymaga konserwacji, jest także wodoodporne.

Parametry:

  • Długość - 274 mm
  • Szerokość - 185 mm
  • Wysokość - 57 mm
  • Waga - 453 g
  • Stelaż - aluminium i mocna stal nierdzewna

Napisz opinię

Siodełko rowerowe BROOKS Cambium Organic Cotton C19 - Black

Siodełko rowerowe BROOKS Cambium Organic Cotton C19 - Black

Siodełko rowerowe BROOKS Cambium Organic Cotton przeznaczone są dla rowerzystów ze sportowym zacięciem. Cambium C17 jest najnowszym modelem tej legendarnej marki wzorowanym na klasycznym siodełku C19.
4623951-1521305442.png

MOŻLIWOŚĆ ZWROTU

Respektujemy wszelkie wymogi prawne regulujące sprzedaż zdalną. Dotyczy to także możliwości dokonania zwrotu nie używanego produktu bez podania przyczyn.

9297361-1521305442.png

TERMINOWOŚĆ DOSTAW

Jeżeli zakupiony przez Państwa produkt jest w magazynie, wysyłka następuje w ciągu 24h. W przypadku braku produktu w magazynie, bądź niemożności wysłania go w przeciągu 24 h, każdorazowo termin dostawy ustalamy wspólnie i za zgodą klienta.

9580355-1521306217.png

GWARANCJA NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

Wszystkie rowery znajdujące się w ofercie handlowej Damelo są najwyższej jakości. Gwarancją objęte są zarówno rama jak części.