Sakwa rowerowa dwustronna BRN FIRENZE Brązowa

Nowy Sakwa rowerowa FIRENZE Brązowa

Nowy

549,00 PLN

Sakwa rowerowa tylna BRN FIRENZE wykonana jest ze skóry najwyższej jakości. Sakwa jest... Czytaj więcej

Więcej szczegółów

Sakwa rowerowa dwustronna tylna BRN FIRENZE Miodowa

Niezwykle stylowa i elegancka, dwustronna sakwa rowerowa wyprodukowana ze skóry najwyższej jakości stanowi przykład włoskiego gustu i smaku. Estetyka wykonania i jakość skóry sprawiają, że chce się ją poprostu mieć. Doskonale pasuje do stylowych miejskich rowerów. Łatwo ją dopasować do całości, ponieważ występuje w trzech kolorach: naturalnym, czarnym i brązowym. Nawet starszy rower z taką sakwą wygląda pięknie i stylowo.

Wymiary:

  • Długość - 35 cm
  • Szerokość - 10 cm
  • Wysokość - 30 cm
  • Pojemność - 20 l
Materiał skóra
Producent BRN

Napisz opinię

Sakwa rowerowa dwustronna BRN FIRENZE Brązowa

Sakwa rowerowa dwustronna BRN FIRENZE Brązowa

Sakwa rowerowa tylna BRN FIRENZE wykonana jest ze skóry najwyższej jakości. Sakwa jest dwustronna. Wystepuje w trzech kolorach. BRN, jak przystało na włoską firmę wyprodukowało piękną, stylową sakwę rowerową
4623951-1521305442.png

MOŻLIWOŚĆ ZWROTU

Respektujemy wszelkie wymogi prawne regulujące sprzedaż zdalną. Dotyczy to także możliwości dokonania zwrotu nie używanego produktu bez podania przyczyn.

9297361-1521305442.png

TERMINOWOŚĆ DOSTAW

Jeżeli zakupiony przez Państwa produkt jest w magazynie, wysyłka następuje w ciągu 24h. W przypadku braku produktu w magazynie, bądź niemożności wysłania go w przeciągu 24 h, każdorazowo termin dostawy ustalamy wspólnie i za zgodą klienta.

9580355-1521306217.png

GWARANCJA NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

Wszystkie rowery znajdujące się w ofercie handlowej Damelo są najwyższej jakości. Gwarancją objęte są zarówno rama jak części.