Sakwa rowerowa dwustronna BRN CANVAS RIDER - Grey

Nowy Sakwa rowerowa dwustronna BRN CANVAS RIDER

Nowy

299,00 PLN

Sakwa rowerowa dwustronna BRN CANVAS RIDER to jeden ze sztandarowych produktów tego... Czytaj więcej

Więcej szczegółów

Dostępność Termin dost. 5 dni roboczych

Sakwa rowerowa dwustronna BRN CANVAS RIDER - Grey

Włoski styl i elegancja to cechy sakwy rowerowej Canvas Rider. Jest ona bardzo pojemna i posiada kilka kieszeni zewnętrznych. Sakwa rowerowa BRN wykonana jest niezykle wytrzymałej tkaniny - płótna o nazwie canvas, które często wykorzystywane jest na żagle. Jest wodoodporna i w stu procentach wykonana z bawełny. Sakwa jest nie tylko atrakcyjna wizualnie i miła w dotyku. Cechujeją  także doskonała jakość wykonania.

Wymiary:

  • Długość - 33 cm
  • Szerokość - 10 cm
  • Wysokość - 33 cm
  • Pojemność - 22 l
Materiał tkanina wodoodporna
Producent BRN

Napisz opinię

Sakwa rowerowa dwustronna BRN CANVAS RIDER - Grey

Sakwa rowerowa dwustronna BRN CANVAS RIDER - Grey

Sakwa rowerowa dwustronna BRN CANVAS RIDER to jeden ze sztandarowych produktów tego włoskieego producenta alcesoriów rowerowych. Tex jest bardzo atrakcyjną wizualnie torba rowerową na tylny bagażnik. BRN  wyprodukowało ją w dwóch kolorach.
4623951-1521305442.png

MOŻLIWOŚĆ ZWROTU

Respektujemy wszelkie wymogi prawne regulujące sprzedaż zdalną. Dotyczy to także możliwości dokonania zwrotu nie używanego produktu bez podania przyczyn.

9297361-1521305442.png

TERMINOWOŚĆ DOSTAW

Jeżeli zakupiony przez Państwa produkt jest w magazynie, wysyłka następuje w ciągu 24h. W przypadku braku produktu w magazynie, bądź niemożności wysłania go w przeciągu 24 h, każdorazowo termin dostawy ustalamy wspólnie i za zgodą klienta.

9580355-1521306217.png

GWARANCJA NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

Wszystkie rowery znajdujące się w ofercie handlowej Damelo są najwyższej jakości. Gwarancją objęte są zarówno rama jak części.