Sakwa rowerowa Brooks Land's End Tylna - Black

Sakwy rowerowa  Brooks Land's End  Tylna - Black

Nowy

527,26 PLN

Sakwa rowerowa Brooks Land's End przeznaczona jest do montażu z tyłu roweru. Dla... Czytaj więcej

Więcej szczegółów

Dostępność Cena dotyczy jednej sakwy

Sakwa rowerowa Brooks Land's End Tylna - Black

Niezwykle funkcjonalna sakwa rowerowa Brooks występuje w kolorze czarnym. Wykonana jest z wodoodpornego materiału. Torba Land's End to idealne rozwiązanie zarówno do codziennej jazdy po mieście jak i na dłuższe weekendowe wypady. Brooks to nie tylko marzenie, to spełnienie marzeń.

Wymiary:

  • Pojemność - 19 - 23 l 
  • QL2 Ortlieb mouting system

Napisz opinię

Sakwa rowerowa  Brooks Land's End  Tylna - Black

Sakwa rowerowa Brooks Land's End Tylna - Black

Sakwa rowerowa Brooks Land's End przeznaczona jest do montażu z tyłu roweru. Dla rowerzystów, którzy cenią sobie elegancję, niepowtarzalny, niebanalny design połączony z wysokiej jakości materiałem, jest to idealne rozwiązanie.
4623951-1521305442.png

MOŻLIWOŚĆ ZWROTU

Respektujemy wszelkie wymogi prawne regulujące sprzedaż zdalną. Dotyczy to także możliwości dokonania zwrotu nie używanego produktu bez podania przyczyn.

9297361-1521305442.png

TERMINOWOŚĆ DOSTAW

Jeżeli zakupiony przez Państwa produkt jest w magazynie, wysyłka następuje w ciągu 24h. W przypadku braku produktu w magazynie, bądź niemożności wysłania go w przeciągu 24 h, każdorazowo termin dostawy ustalamy wspólnie i za zgodą klienta.

9580355-1521306217.png

GWARANCJA NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

Wszystkie rowery znajdujące się w ofercie handlowej Damelo są najwyższej jakości. Gwarancją objęte są zarówno rama jak części.