Rower transportowy Johnny Loco Montana Negra

Rower Transportowy Johnny Loco Montana Negra

Nowy

7 999,00 PLN

Rower Transportowy Montana Negra przeznaczony jest dla rodzin, które wożą dzieci np.do... Czytaj więcej

Więcej szczegółów

Dostępność Na zamówienie. Dostępność ok. 7 dni

Transprtowy Johnny Loco Montana Negra

Jak zawieźć dziecko, kiedy pada deszcz lub śnieg, wieje silny wiatr i nie chce się wychodzić z domu? Johnny Loco Montana Negra rozwiąże Twoje problemy. Ten transportowy rower miejski przystosowany jest do każdych warunków klimatycznych, szczególnie tych, charakterystycznych dla polskiego klimatu, gdzie pogoda zmienia się z chwili na chwilę. Wycieczki sobotnio-niedzielne poza miasto? Proszę bardzo. Dzieci zawsze są bezpieczne. Zamykana przyczepa chroni je zarówno przed deszczem czy śniegiem, jak i przenikliwym wiatrem. Johnny Loco Montana Negra to doskonały rower na każdą okazję. I do tego jest unisex! Zarówno promień skrętu, który w tym przypadku wynosi zaledwie 3m, jak i łatwość manewrowania sprawiają, że ten transportowy rower jest jednym z najlepszych w swej klasie. Przystępna cena, wysoka jakość osprzętu i ciekawy design, sprawiają, że chce się go po prostu mieć. Radości dzieci nie można ująć w ramy liczbowe, wygody rodziców... również.

Parametry roweru

  • Ze skrzynią: szer. 60 cm.
  • Dług. 240 cm.
  • Wys. 42 cm 
  • Kolor - czrny 
  • Nóżka - podwójna
Waga 32 kg
Siodło Brązowe Cruiser, chwyty w tym samym kolorze
Ilość biegów 7 biegowy Nexus
Opony Schwalbe 20 x 2,35 przód, 24 x 2,35 tył
Hamulec przedni Shimano rolkowy
Hamulec tylny Shimano rolkowy
Obręcze Aluminiowe

Napisz opinię

Rower transportowy Johnny Loco Montana Negra

Rower transportowy Johnny Loco Montana Negra

Rower Transportowy Montana Negra przeznaczony jest dla rodzin, które wożą dzieci np.do przedszkola bez względu na panujące warunki atmosferyczne. Czy to deszcz, czy śnieg, bezpieczeństwo i komfort przewozu są najważniejsze. Montana Negra spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.
4623951-1521305442.png

MOŻLIWOŚĆ ZWROTU

Respektujemy wszelkie wymogi prawne regulujące sprzedaż zdalną. Dotyczy to także możliwości dokonania zwrotu nie używanego produktu bez podania przyczyn.

9297361-1521305442.png

TERMINOWOŚĆ DOSTAW

Jeżeli zakupiony przez Państwa produkt jest w magazynie, wysyłka następuje w ciągu 24h. W przypadku braku produktu w magazynie, bądź niemożności wysłania go w przeciągu 24 h, każdorazowo termin dostawy ustalamy wspólnie i za zgodą klienta.

9580355-1521306217.png

GWARANCJA NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

Wszystkie rowery znajdujące się w ofercie handlowej Damelo są najwyższej jakości. Gwarancją objęte są zarówno rama jak części.