Nowy

3 088,00 PLN

Rower miejski Cortina M1 to rower z serii Urban Sportief. Przeznaczony jest dla osób,... Czytaj więcej

Więcej szczegółów

Dostępność Towar aktualnie jest niedostępny. Zadzwoń i zapytaj o termin dostępności.

Rower miejski Cortina M1 Adagio

Cortina ta jest dostępna w wersji damskiej i w wersji męskiej a doskonale wpisuje się w miejskie trendy modowe. Często sama te trendy kreuje. Rower miejski M1 to nie tylko sportowy charakter, co zapewnia mu 7-biegowa piasta Shimano Nexus 7, to także, a może przede wszystkim elegancki rower wyznaczający miejskie trendy. Zarówno design jak i niebanalna kolorystyka stawiaja ten holenderski rower wśród najładniejszych. Męska i damska wersja M1pasują do każdego typu ubioru i stylu, tak więc każdy znajdzie coś dla siebie.

Dodatkowe informacje:

  • 7-biegowa piasta Shimano Nexus
  • Niezawodne hamulce rolkowe Shimano zarówno z przodu, jak i z tyłu
  • Pełne oświtlenie LED
  • Opony Deli z wkładką antyprzebiciową
  • Blokada tylnego koła AXA Solid Plus

Napisz opinię

Rower miejski Cortina M1 Adagio

Rower miejski Cortina M1 Adagio

Rower miejski Cortina M1 to rower z serii Urban Sportief. Przeznaczony jest dla osób, które cenią sobie w rowerze miejskim jego sportowy charakter. M1 jest szybki, zwinny i przy tym elegancki. Intersujący design i kolorystyka to dla miejskiego roweru nizwykle istotna rzecz. Cortina wpisuje sie w doskonale w miejskie trendy modowe.
4623951-1521305442.png

MOŻLIWOŚĆ ZWROTU

Respektujemy wszelkie wymogi prawne regulujące sprzedaż zdalną. Dotyczy to także możliwości dokonania zwrotu nie używanego produktu bez podania przyczyn.

9297361-1521305442.png

TERMINOWOŚĆ DOSTAW

Jeżeli zakupiony przez Państwa produkt jest w magazynie, wysyłka następuje w ciągu 24h. W przypadku braku produktu w magazynie, bądź niemożności wysłania go w przeciągu 24 h, każdorazowo termin dostawy ustalamy wspólnie i za zgodą klienta.

9580355-1521306217.png

GWARANCJA NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

Wszystkie rowery znajdujące się w ofercie handlowej Damelo są najwyższej jakości. Gwarancją objęte są zarówno rama jak części.