Lampka rowerowa przednia BRN Wooden - Honey

Lampka rowerowa przednia BRN Wooden - Honey

BRRI55H

Nowy

199,00 PLN

Lampka rowerowa przednia BRN Wooden Honey to nostalgiczna propozycja lampki,... Czytaj więcej

Więcej szczegółów

Przednia lampka rowerowa BRN Wooden Honey

Każdy może mieć nowy rower. Nawt stary, może wyglądać jak nowy. Wystarczy zmienić lampkę, dodać w tym samym klimacie siodełko i chwyty kierownicy a nasza stary przyjaciel będzie wygladał przepięknie i młodo. Ceniony włoski producent akcesoriów i części rowerowych - firma BRN, oferuje  szeroką gamę lampek rowerowych. Należy do nich między innymi drewniana lampka RI55 o przepięknym klasycznym kształcie, wyposażona w 3 LED-y. 

Dodatkowe informacje:

  • Rodzaj oświetlenia - 3 LEDS
  • Żródło światła - baterie 4 x BA11 ( w zestawie )
  • Kolor - honey
  • Średnica oczka - 70 mm
Typ zasilania bateria

Napisz opinię

Lampka rowerowa przednia BRN Wooden - Honey

Lampka rowerowa przednia BRN Wooden - Honey

Lampka rowerowa przednia BRN Wooden Honey to nostalgiczna propozycja lampki, nawiązujacej designem do lat 40- tych ubiegłego wieku. Produkty BRN to wysoka jakość wykonania i oczywiście, jak przystało na Włochów, efektowny design.
4623951-1521305442.png

MOŻLIWOŚĆ ZWROTU

Respektujemy wszelkie wymogi prawne regulujące sprzedaż zdalną. Dotyczy to także możliwości dokonania zwrotu nie używanego produktu bez podania przyczyn.

9297361-1521305442.png

TERMINOWOŚĆ DOSTAW

Jeżeli zakupiony przez Państwa produkt jest w magazynie, wysyłka następuje w ciągu 24h. W przypadku braku produktu w magazynie, bądź niemożności wysłania go w przeciągu 24 h, każdorazowo termin dostawy ustalamy wspólnie i za zgodą klienta.

9580355-1521306217.png

GWARANCJA NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

Wszystkie rowery znajdujące się w ofercie handlowej Damelo są najwyższej jakości. Gwarancją objęte są zarówno rama jak części.