Fotelik rowerowy BOBIKE Mini One Olive Green

Fotelik rowerowy BOBIKE Mini One Olive Green

Nowy

244,00 PLN

Przedni fotelik rowerowy BOBIKE Mini One Olive Green przeznaczony jest do przewożenia... Czytaj więcej

Więcej szczegółów

Fotelik rowerowy BOBIKE Mini One Olive Green

Fotelik, to idealne rozwiązanie dla aktywnych rodziców. Dzięki dziecku wycieczki rowerowe mają zupełnie inny wymiar, a mały rowerzysta już od 9 miesiąca życia przyzwyczaja się do aktywnego wypoczynku. Fotelik rowewrowy BOBIKE należy do najbezpieczniejszych na rynku. Mini One to najnowszy fotelik tej holenderskiej firmy. Jego premiera miała miejsce w 2015 roku. Wykonany jest z trwałych materiałów. Siedzenie wykonano z miękkiej, dający duży komfort, pianki EVA. W tym modelu dziecięcego fotelika rowerowego, firma BOBIKE zastosowała podwójne ścianki. To umikalne rozwiązanie znacznie podwyższyło poziom bezpieczeństwa dziecka podczas jazdy. Do tego należy dodać trzy punktowe, regulowane pasy bezpieczeństwa z klamrą typu Easy-Click i regulowane podnóżki. Montaż fotelika Mini One jest szybki i prosty, dzięki systemowi wpinania i wypinania A-HEAD. Komfort sidzenia dzicka podczas jazdy zwiększają miękkie naramienniki, które chronią dziecko przed otarciami.

Informacje szczegółowe:

  • Normy bezpieczeństwa - Fotelik BOBIKE Mini One spełnia Europejską Normę Bezpieczeństwa EN 14344 
  • Montaż - szybki i łatwy, z przodu roweru na wsporniku kierownicy lub na samej kierownicy
  • Przeznaczenie - dzieci w wieku od 9 miesięcy do 3 lat
  • Dopuszczalna waga dziecka - od 9 - do 15 kg
  • Bezpieczeństwo - trzy punktowe pasy bezpieczeństwa z klamrą typu Easy-Click, podwójne ścianki
  • Komfort - siedzisko z miękkiej delikatnej i wodoopornej pianki EVA
  • Regulacja - możliwość regulacji pasów i wysokości podnóżków
  • Opcje - Przezroczysta szyba chroniąca przed wiatrem z trwałego, odpornego na uderzenia i idealnie przezroczystego materiału


Napisz opinię

Fotelik rowerowy BOBIKE Mini One Olive Green

Fotelik rowerowy BOBIKE Mini One Olive Green

Przedni fotelik rowerowy BOBIKE Mini One Olive Green przeznaczony jest do przewożenia na rowerze dzieci w wieku od 9 miesięcy do 3 lat. Fotelik Mini One montowany jest z przodu roweru na wsporniku kierownicy, bądź bezpośrednio na samej kierownicy. Firma BOBIKO jest liderem na rynku jeżeli chodzi o standardy bezpieczeństwa.
4623951-1521305442.png

MOŻLIWOŚĆ ZWROTU

Respektujemy wszelkie wymogi prawne regulujące sprzedaż zdalną. Dotyczy to także możliwości dokonania zwrotu nie używanego produktu bez podania przyczyn.

9297361-1521305442.png

TERMINOWOŚĆ DOSTAW

Jeżeli zakupiony przez Państwa produkt jest w magazynie, wysyłka następuje w ciągu 24h. W przypadku braku produktu w magazynie, bądź niemożności wysłania go w przeciągu 24 h, każdorazowo termin dostawy ustalamy wspólnie i za zgodą klienta.

9580355-1521306217.png

GWARANCJA NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

Wszystkie rowery znajdujące się w ofercie handlowej Damelo są najwyższej jakości. Gwarancją objęte są zarówno rama jak części.