Nowy

369,00 PLN

Przedni fotelik rowerowy Yepp Mini przeznaczony jest do przewozu na rowerze dzieci w... Czytaj więcej

Więcej szczegółów

Fotelik rowerowy Yepp Mini

Fotelik rowerowy Yepp Mini przeznaczony jest do montażu z przodu roweru, przed kierownicą. Jest przede wszystkim bezpieczny, wygodny i bardzo ładny. Bezpieczny, bowiem posiada pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa. Wygodny, bowiem materiał, z którego jest wykonany, to ten sam surowiec, z którego CROCS produkuje swoje słynne buty. Wreszcie bardzo ładny, co doceniają nie tylko eksperci branżowi, ale przede wszystkim klienci.

Pozostałe cechy fotelika Yepp Mini

  • Posiada regulację wysokości podnóżków, które mają zintegrowane paski na stopy 
  • Pasy bezpieczeństwa posiadają miękkie wkładki. Chronią one dziecko przed ewentualnymi odparzeniami 
  • Całkowicie wodoodporny 
  • Łatwy do utrzymania w czystości 
  • Absorbuje wstrząsy
  • Przeznaczenie - dzieci w wieku od 9 miesięcy do 3 lat i wadze do max 15 kg.
Fotelik rowerowy Yepp Mini mocuje się na wsporniku kierownicy. W zakupionym zestawie znajduje się specjalny uchwyt o średnicy montażowej 20-29 mm

Napisz opinię

Fotelik rowerowy Yepp Mini - Fioletowy

Fotelik rowerowy Yepp Mini - Fioletowy

Przedni fotelik rowerowy Yepp Mini przeznaczony jest do przewozu na rowerze dzieci w wieku od 9 miesięcy do 3 lat i wadze do 15 kg. Fotelik spełnia rygorystyczne standardy bezpieczeństwa i jest niezwykle wygodny. Stawia to go w rzędzie najlepszych w swojej klasie. Yepp Mini jest poprostu świetny.
4623951-1521305442.png

MOŻLIWOŚĆ ZWROTU

Respektujemy wszelkie wymogi prawne regulujące sprzedaż zdalną. Dotyczy to także możliwości dokonania zwrotu nie używanego produktu bez podania przyczyn.

9297361-1521305442.png

TERMINOWOŚĆ DOSTAW

Jeżeli zakupiony przez Państwa produkt jest w magazynie, wysyłka następuje w ciągu 24h. W przypadku braku produktu w magazynie, bądź niemożności wysłania go w przeciągu 24 h, każdorazowo termin dostawy ustalamy wspólnie i za zgodą klienta.

9580355-1521306217.png

GWARANCJA NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

Wszystkie rowery znajdujące się w ofercie handlowej Damelo są najwyższej jakości. Gwarancją objęte są zarówno rama jak części.