Plecak rowerowy CAMELBAK L.U.X.E.™ 10L - Teal / Pink

Plecak rowerowy CAMELBAK L.U.X.E.™ 10L - Teal / Pink

Nowy

528,00 PLN

Plecak rowerowy CAMELBAK L.U.X.E.™ wyposażony jest w QUICLINK™ System tzn. w wygodny... Czytaj więcej

Więcej szczegółów

Wybierz zestaw i zapłać mniej !
Twoja wybrana konfiguracja

Plecak rowerowy CAMELBAK L.U.X.E.™ 10L - Teal / Pink

Każda przejażdżka rowerowa to przygoda w nieznane, często po bezludnej okolicy. Dlatego potrzebujesz taki plecak, na który możesz liczyć w każdej sytuacji. L.U.X.E. posiada 3 litrowy bukłak CRUX™ Zapewnia on nie tylko szybkie i niezawodne nawodnienie w każdych warunkach, ale pozwala również na picie bez odrywania rak od kierownicy, co ma bardzo duży wpływ na bezpieczeństwo jazdy. Sprzyja temu również MAGNETIC TUBE TRAP™, system dedykowany najbardziej wymagającym użytkownikom dwóch kółek. Po skorzystaniu z systemu nawadniającego, np. podczas szybkich zjazdów, nie musimy martwić się o to, co dzieje się z silikonową rurka i jej zapięciem. Dzieki zastosowanym magnesom, zawsze wraca ona na swoje miejsce.

Parametry plecaka:

 • Pojemność całkowita - 10 l
 • Pojemność bagażowa - 7 l
 • Pojemność bukłaka - 3 l
 • Waga bez bukłaka - 590 g
 • Obwód pasa - 66 - 116 cm
 • Długość pleców - 38 - 48 cm
 • Materiał - 100D ROBIC NYLON DOBBY / 210D HD NYLON OXFORD 

Technologie:

 • HYDRATION - CRUX™ RESERVOIR
 • QUICLINK™ SYSTEM
 • MAGNETIC TUBE TRAP™

Napisz opinię

Plecak rowerowy CAMELBAK L.U.X.E.™ 10L - Teal / Pink

Plecak rowerowy CAMELBAK L.U.X.E.™ 10L - Teal / Pink

Plecak rowerowy CAMELBAK L.U.X.E.™ wyposażony jest w QUICLINK™ System tzn. w wygodny system odczepiania rurki od bukłaka. Zapewnia on oprócz 3 litrowego bukłaka system powrotu silikonowej rurki na swoje miejsce, po jej użyciu. Produkty Camelbak to nie tylko wysoka jakość i funkcjonalność. To także a może przede wszystkim bezpieczeństwo.
4623951-1521305442.png

MOŻLIWOŚĆ ZWROTU

Respektujemy wszelkie wymogi prawne regulujące sprzedaż zdalną. Dotyczy to także możliwości dokonania zwrotu nie używanego produktu bez podania przyczyn.

9297361-1521305442.png

TERMINOWOŚĆ DOSTAW

Jeżeli zakupiony przez Państwa produkt jest w magazynie, wysyłka następuje w ciągu 24h. W przypadku braku produktu w magazynie, bądź niemożności wysłania go w przeciągu 24 h, każdorazowo termin dostawy ustalamy wspólnie i za zgodą klienta.

9580355-1521306217.png

GWARANCJA NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

Wszystkie rowery znajdujące się w ofercie handlowej Damelo są najwyższej jakości. Gwarancją objęte są zarówno rama jak części.