Pedały rowerowe BRN MTB PED47 Składane

Pedały rowerowe BRN MTB PED47 Składane

BRPED47D

Nowy

87,40 PLN

Pedały rowerowe BRN MTB PED39 z polypropylenu przeznaczone są do rowerów MTB.... Czytaj więcej

Więcej szczegółów

Pedały rowerowe BRN MTB PED47

Pedały rowerowe to ważna część rowerowego napędu. Dzielą się one na dwie duże grupy: pedały zatrzaskowe i pedały platformowe. Włoski producent akcesoriów i części rowerowych firma BRN posiada w swojej ofercie również szeroką gamę pedałów rowerowych. Jedne z nich przeznaczone są do użytku np. w rowerach miejskich - są to zazwyczj klasyczne pedały platformowe. Inne przeznaczone np. do rowerów MTB o dużo bardziej skomplikowanej konstrukcji, należą do grupy zatrzaskowych pedałów rowerowych. Wymagają one odpowiednich butów z możliwością zamocowania tzw. bloków tj elementów, które wstrzaskują się w zapięcie pedału. Cechą charakterystyczną pedałów rowerowych firmy BRN jest połączenie najnowszych technologii, z wysoką jakością materiałów i perfekcyjnym wykonaniem oraz atrakcyjnym designem, z którego słyną włoskie produkty. 

Cechy produktu:

  • Korpus - z polypropylenu
  • OŚ - 9/16"
  • Wymiary - 9 x 7 cm
  • Kolory: czarny
  • WAGA - 408 GR
  • Światełka odblaskowe w kolorze pomarańczowym

Napisz opinię

Pedały rowerowe BRN MTB PED47 Składane

Pedały rowerowe BRN MTB PED47 Składane

Pedały rowerowe BRN MTB PED39 z polypropylenu przeznaczone są do rowerów MTB. Atrakcyjny design i wysoka jakość wykonania to cechy prodyktów BRN, w tym także pedałów rowerowych.
4623951-1521305442.png

MOŻLIWOŚĆ ZWROTU

Respektujemy wszelkie wymogi prawne regulujące sprzedaż zdalną. Dotyczy to także możliwości dokonania zwrotu nie używanego produktu bez podania przyczyn.

9297361-1521305442.png

TERMINOWOŚĆ DOSTAW

Jeżeli zakupiony przez Państwa produkt jest w magazynie, wysyłka następuje w ciągu 24h. W przypadku braku produktu w magazynie, bądź niemożności wysłania go w przeciągu 24 h, każdorazowo termin dostawy ustalamy wspólnie i za zgodą klienta.

9580355-1521306217.png

GWARANCJA NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

Wszystkie rowery znajdujące się w ofercie handlowej Damelo są najwyższej jakości. Gwarancją objęte są zarówno rama jak części.