Pedały rowerowe BRN Flat PED04 Green

Pedały rowerowe BRN Flat PED04 Zielone

BRPED04VD

Nowy

79,90 PLN

Pedały rowerowe BRN Flat PED04, stylowe, z nylonu i stopu CrMo, w kolorze zielonym.... Czytaj więcej

Więcej szczegółów

Pedały rowerowe BRN FLAT Green

Pedały rowerowe to ważna część rowerowego napędu. Dzielą się one na dwie duże grupy: pedały zatrzaskowe i pedały platformowe. Włoski producent akcesoriów i części rowerowych firma BRN posiada w swojej ofercie również szeroką gamę pedałów rowerowych. Jedne z nich przeznaczone są do użytku np. w rowerach miejskich - są to zazwyczj klasyczne pedały platformowe. Inne przeznaczone np. do rowerów MTB o dużo bardziej skomplikowanej konstrukcji, należą do grupy zatrzaskowych pedałów rowerowych. Wymagają one odpowiednich butów z możliwością zamocowania tzw. bloków tj elementów, które wstrzaskują się w zapięcie pedału. Cechą charakterystyczną pedałów rowerowych firmy BRN jest połączenie najnowszych technologii, z wysoką jakością materiałów i perfekcyjnym wykonaniem oraz atrakcyjnym designem, z którego słyną włoskie produkty. Przykładem mogą być pedały z serii Flat, niezwykle stylowe, w ciekawych kolorach a jednocześnie doskonale funkcjonalne.

Cechy produktu:

  • Korpus - nylon z antypoślizgowymi pinami
  • Oś - stop niskowęglowy CrMo 9/16"
  • Waga - 363 g
  • Wymiary - 11 x 10,2 x h 2,8 cm
  • Kolory: zielony
  • Przeznaczenie BMX/MTB

Napisz opinię

Pedały rowerowe BRN Flat PED04 Green

Pedały rowerowe BRN Flat PED04 Green

Pedały rowerowe BRN Flat PED04, stylowe, z nylonu i stopu CrMo, w kolorze zielonym. Atrakcyjny design i wysoka jakość wykonania to cechy prodyktów BRN, w tym także pedałów rowerowych.
4623951-1521305442.png

MOŻLIWOŚĆ ZWROTU

Respektujemy wszelkie wymogi prawne regulujące sprzedaż zdalną. Dotyczy to także możliwości dokonania zwrotu nie używanego produktu bez podania przyczyn.

9297361-1521305442.png

TERMINOWOŚĆ DOSTAW

Jeżeli zakupiony przez Państwa produkt jest w magazynie, wysyłka następuje w ciągu 24h. W przypadku braku produktu w magazynie, bądź niemożności wysłania go w przeciągu 24 h, każdorazowo termin dostawy ustalamy wspólnie i za zgodą klienta.

9580355-1521306217.png

GWARANCJA NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

Wszystkie rowery znajdujące się w ofercie handlowej Damelo są najwyższej jakości. Gwarancją objęte są zarówno rama jak części.