Opona rowerowa RITCHEY COMP TRAIL BITE (27.5 x 2.4) - Tubeless ready

Opona rowerowa RITCHEY COMP TRAIL BITE (27.5 x 2.4) - Zwijana

RT719

Nowy

199,90 PLN

Opona rowerowa RITCHEY COMP MTB TRAIL BITE to wysokiej jakości produkt występująe... Czytaj więcej

Więcej szczegółów

Opona rowerowa RITCHEY COMP TOM SLICK (27.5 x 2.4) - Tubeless ready

Wysokiej jakości opona naleząca do grupy produktów RITCHEY oznaczonej logo "COMP". Wykonana z doskonałej mieszanki wysokiej jakości gumy

ROZMIAR OPONY:

  • A - 27.5 x 2.40 - 120 TPI - Tubeless ready

Grupu produktów wg. jakości komponentów  RITCHEY

Poziom najwyższej jakości komponentów produktów RiTCHEY
SUPERLOGIC™ - najwyższy dostępny na rynku poziom komponentów kompozytowch stosowanych do części rowerowych. SuperLogic wykorzystuje jedne z najbardziej zaawansowanych materiałów węglowych dostępnych obecnie w branży rowerowej, o ekstremalnie wysokiej wytrzymałości na rozciąganie. Nawet w przypadku użycia kompozytu, unikatowy rdzeń Ritchey, radykalnie poprawia wytrzymałość i trwałość zmęczeniową. SuperLogic jest najnowocześniejszy pod względem dostępnych materiałów i technik inżynieryjnych, z dopasowaniem stosunku sztywności do wagi (i ceny).
Poziom komponentów produktów firmy RITCHEY
RITCHEY WCS™ (WORLD CHAMPIONSHIP SERIES) - Linia WCS jest złotym standardem dla lekkich, odpornych na uderzenia części wyścigowych i najnowszych innowacji. Logo WCS z tęczowymi paskami reprezentuje licznych mistrzów świata, którzy zwyciężyli używając Ritchey.
Standardowy poziom komponentów firmy RITCHEY
RITCHEY COMP™ na poziomie COMP są zaprojektowane tak, by pozostawały godne polecenia w dostępnej cenie. Nie posiadają one komponentu węglowego, ale posiadają one wydajność i niezawodność, charakterystyczną dla Ritchey.

Napisz opinię

Opona rowerowa RITCHEY COMP TRAIL BITE (27.5 x 2.4) - Tubeless ready

Opona rowerowa RITCHEY COMP TRAIL BITE (27.5 x 2.4) - Tubeless ready

Opona rowerowa RITCHEY COMP MTB TRAIL BITE to wysokiej jakości produkt występująe zarówno w wesji zwijanej jak i drutowej. Doskonała do jazdy po górskich szlakach.
4623951-1521305442.png

MOŻLIWOŚĆ ZWROTU

Respektujemy wszelkie wymogi prawne regulujące sprzedaż zdalną. Dotyczy to także możliwości dokonania zwrotu nie używanego produktu bez podania przyczyn.

9297361-1521305442.png

TERMINOWOŚĆ DOSTAW

Jeżeli zakupiony przez Państwa produkt jest w magazynie, wysyłka następuje w ciągu 24h. W przypadku braku produktu w magazynie, bądź niemożności wysłania go w przeciągu 24 h, każdorazowo termin dostawy ustalamy wspólnie i za zgodą klienta.

9580355-1521306217.png

GWARANCJA NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

Wszystkie rowery znajdujące się w ofercie handlowej Damelo są najwyższej jakości. Gwarancją objęte są zarówno rama jak części.