Kask rowerowy miejski BRN Street Black

Kask rowerowy miejski BRN Street Black

Nowy

179,00 PLN

MIejski kask rowerowy BRN Street przeznaczomy jest dla rowerzystów miejskich, kobiet i... Czytaj więcej

Więcej szczegółów

Miejski kask rowerowey BRN Street Black

Kaski włoskiego producenta cechuje przede wszystkim elegancki design i twarzowa kolorystyka. Bezpieczeństwo zapewnia technologia ABS shell, w której rowerowe kaski BRN są wykonane. Na komfort wpływa między innymi system dopaspwania Aculock-4 i 21 otworów wentylacyjnych, które chronią głowę przed przegrzaniem. 

Cechy produktu:

  • System dopasowania kasku ACULOCK-4
  • Skorupa kasku wykonana w technologii ABS shell
  • 21 otworów wentylacyjnych 
  • Waga - 360 gr
  • Kolor - czarny
  • Rozmiar: 51-56 cm - rozmiar uniwersalny

Napisz opinię

Kask rowerowy miejski BRN Street Black

Kask rowerowy miejski BRN Street Black

MIejski kask rowerowy BRN Street przeznaczomy jest dla rowerzystów miejskich, kobiet i mężczyzn. Posiada wszystko to, co powinien posiadać rowerowy kask. 21 otworów wentylacyjnych zapewnia doskonałą cyrkulację powietrza a skorupa wykonana w technoligii ABS shell zapewnia bardzo dobrą amortyzację podczas ewentualnego uderzenia.
4623951-1521305442.png

MOŻLIWOŚĆ ZWROTU

Respektujemy wszelkie wymogi prawne regulujące sprzedaż zdalną. Dotyczy to także możliwości dokonania zwrotu nie używanego produktu bez podania przyczyn.

9297361-1521305442.png

TERMINOWOŚĆ DOSTAW

Jeżeli zakupiony przez Państwa produkt jest w magazynie, wysyłka następuje w ciągu 24h. W przypadku braku produktu w magazynie, bądź niemożności wysłania go w przeciągu 24 h, każdorazowo termin dostawy ustalamy wspólnie i za zgodą klienta.

9580355-1521306217.png

GWARANCJA NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

Wszystkie rowery znajdujące się w ofercie handlowej Damelo są najwyższej jakości. Gwarancją objęte są zarówno rama jak części.