Kask rowerowy LAZER Urbanize White Rozmiar M

Kask rowerowy  LAZER Urbanize White

Nowy

189,90 PLN

Kask rowerowy LAZER Urbanize White to bezpieczny kask dla rowerzystów miejskich.... Czytaj więcej

Więcej szczegółów

Kask rowerowy LAZER Urbanize White Rozmiar M

Wysokiej jakości, bezpieczny kask skierowany do rowerzystów miejskich. Efektowny, zaprojektowany przez znawców mody design sprawia, że kaski Urbanize idealnie komponują się z każdym rodzajem odzieży, i tym sportowym i tym oficjalnym. W tym modelu kasków marki LAZER zastosowano technologie wykorzystywane przy produkcji kasków zawodniczych. Należy do nich między innymi system dopasowania kasku do głowy rowerzysty Rollsys. Dzięki niemu i umieszczonemu na zewnątrz skorupy pokrętłu można idealnie dopasować kask do rozmiaru głowy, czy też własnych preferencji. Rowerowy kask LAZER Urbanize posiada dodatkowo 8 bardzo dużych otworów wentylacyjnych a t w modelu kasku Urbanize NIght dodatkowo zintegrowane oświetlenie, dające większe bezpieczeństwo na drodze.

Cechy produktu:

  • System dopasowania kasku - Rollsys
  • Konstrukcja - In-Molid 
  • Wentylacja - 8 bardzo dużych otworów
  • Komfort - zintegrowany z kaskiem daszek
  • Waga - 365g - dla rozmiaru 52-58 cm
  • Rozmiar - M 52-58
  • Ceryfikaty - CS - CPSC - AS

Napisz opinię

Kask rowerowy  LAZER Urbanize White Rozmiar M

Kask rowerowy LAZER Urbanize White Rozmiar M

Kask rowerowy LAZER Urbanize White to bezpieczny kask dla rowerzystów miejskich. Zastosowano w nim najnowsze technologie używane w rowerowych kaskach zawodniczych w tym najbardziej zaawansowany system dopasowania Rollsys. Umieszczone na zewnątrz skorupy pokrętło pozwala idealnie dopasować kask do rozmiaru głowy. Miejski kask Urbanize posiada 8 dużych otworów wentylacyjnych.
4623951-1521305442.png

MOŻLIWOŚĆ ZWROTU

Respektujemy wszelkie wymogi prawne regulujące sprzedaż zdalną. Dotyczy to także możliwości dokonania zwrotu nie używanego produktu bez podania przyczyn.

9297361-1521305442.png

TERMINOWOŚĆ DOSTAW

Jeżeli zakupiony przez Państwa produkt jest w magazynie, wysyłka następuje w ciągu 24h. W przypadku braku produktu w magazynie, bądź niemożności wysłania go w przeciągu 24 h, każdorazowo termin dostawy ustalamy wspólnie i za zgodą klienta.

9580355-1521306217.png

GWARANCJA NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

Wszystkie rowery znajdujące się w ofercie handlowej Damelo są najwyższej jakości. Gwarancją objęte są zarówno rama jak części.