Nowy

399,00 PLN

Buty rowerowe BRN FREERIDE do doskonałej jakości obuwie, które sprawia, że jazdda w... Czytaj więcej

Więcej szczegółów

Wybierz zestaw i zapłać mniej !

Skarpety rowerowe

Spodenki rowerowe

Koszulki rowerowe

Twoja wybrana konfiguracja

Buty rowerowe BRN FREERIDE

Model obuwia BRN FREERIDE to komfortowe buty do agresywnej jazdy Freestylowej. Doskonale sprawdzają się w każdych warunkach atmosferycznych i różnych rodzajach podłoża. Są doskonałe dzięki wysokiej jakości materiałom i funkcjom oparym na wydajności. Pokrętło  z dwustopniową regulacją umożliwiają szybkie i intuicyjne dopasowanie. Bardzo przyczepna gumowa podeszwa posiada miejsce na bloki oraz wzmocnienie na czubku

Napisz opinię

Buty rowerowe BRN FREERIDE

Buty rowerowe BRN FREERIDE

Buty rowerowe BRN FREERIDE do doskonałej jakości obuwie, które sprawia, że jazdda w nich po trudnym terenie jest nie tylko komfortowa ale i bezpieczna.
4623951-1521305442.png

MOŻLIWOŚĆ ZWROTU

Respektujemy wszelkie wymogi prawne regulujące sprzedaż zdalną. Dotyczy to także możliwości dokonania zwrotu nie używanego produktu bez podania przyczyn.

9297361-1521305442.png

TERMINOWOŚĆ DOSTAW

Jeżeli zakupiony przez Państwa produkt jest w magazynie, wysyłka następuje w ciągu 24h. W przypadku braku produktu w magazynie, bądź niemożności wysłania go w przeciągu 24 h, każdorazowo termin dostawy ustalamy wspólnie i za zgodą klienta.

9580355-1521306217.png

GWARANCJA NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

Wszystkie rowery znajdujące się w ofercie handlowej Damelo są najwyższej jakości. Gwarancją objęte są zarówno rama jak części.