Skrzynia transportowa drewniana BRN Versilia Marrone

Skrzynia transportowa drewniana BRN Versilia

Nowy

139,00 PLN

Skrzynia transportowa drewniana BRN Versilia Marrone - drewniana skrzynia w kolorze... Czytaj więcej

Więcej szczegółów

Dostępność Termin dost. 5 dni roboczych

Skrzynia transportowa drewniana BRN Versilia Marrone

Ta niezwykle atrakcyjna kolorystycznie skrzynia transportowa może z powodzeniem stanowić alternatywę dla koszyka rowerowego. Połaczenie elementów metalowych roweru z barwą naturalnego drewna tworzy efektowny design pełen estetyki i elegancji. Tworzy efekt, wobec którego, nie można przejść obojętnie. Po prostu, zwyczajnie chce się mieć taką skrzynię na swoim rowerze.

Wymiary skrzyni transportowej BRN:

  • Długość - 43 cm
  • Szerokość - 33 cm
  • Wysokość - 19 cm


Materiał drewno

Napisz opinię

Skrzynia transportowa drewniana BRN Versilia Marrone

Skrzynia transportowa drewniana BRN Versilia Marrone

Skrzynia transportowa drewniana BRN Versilia Marrone - drewniana skrzynia w kolorze naturalnym to kwintesencja włoskiej estetyki i elegancji. Skrzynie BRN to solidne drewno i perfekcyjne wykonanie.
4623951-1521305442.png

MOŻLIWOŚĆ ZWROTU

Respektujemy wszelkie wymogi prawne regulujące sprzedaż zdalną. Dotyczy to także możliwości dokonania zwrotu nie używanego produktu bez podania przyczyn.

9297361-1521305442.png

TERMINOWOŚĆ DOSTAW

Jeżeli zakupiony przez Państwa produkt jest w magazynie, wysyłka następuje w ciągu 24h. W przypadku braku produktu w magazynie, bądź niemożności wysłania go w przeciągu 24 h, każdorazowo termin dostawy ustalamy wspólnie i za zgodą klienta.

9580355-1521306217.png

GWARANCJA NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

Wszystkie rowery znajdujące się w ofercie handlowej Damelo są najwyższej jakości. Gwarancją objęte są zarówno rama jak części.