Buty damskie GIRO BERM W - Dark shadow

Buty damskie GIRO BERM W - Dark shadow

Nowy

288,90 PLN

Rowerowe buty damskie GIRO BERM W łączą w sobie cechy charakterystyczne dla jazdy na... Czytaj więcej

Więcej szczegółów

Rowerowe buty damskie Giro BERM W - Titanium dark shadow

Berm™ został zaprojektowany od podstaw dla rowerzystów, którzy chcą korzystać z wytrzymałego obuwia na rower górski, z wygodą i wszechstronnością, aby dotrzeć wszędzie tam, gdziekolwiek prowadzi szlak. Łączy w sobie cechy charakterystyczne dla jazdy na rowerze, takie jak kompatybilność z pedałami i dopasowanie wspomagające, z agresywnie wyprofilowaną gumową podeszwą, zapewniającą bezwzględną przyczepność w razie potrzeby. Dzięki cholewce wykonanej z elastycznego włókna syntetycznego i oddychającej siatce oraz nylonowej bazie, która pomaga przenieść moc na pedały, Berm jest gotowy do jazdy w każdym terenie.

CHOLEWKA:

Wysokiej jakości, trwałe włókno syntetyczne i siatka
Rock Print ™ - Wzmocniona pięta i palce zapewniają odporność na ścieranie i trwałość
Zapięcie na dwa paski

PODESZWA:

Gumowa podeszwa
Agresywny wzór bieżnika

WKŁADKA:

Wkładka EVA

WAGA:

405 gramów (rozmiar 39)

ROZMIARY:

36 - 43

Napisz opinię

Buty damskie GIRO BERM W - Dark shadow

Buty damskie GIRO BERM W - Dark shadow

Rowerowe buty damskie GIRO BERM W łączą w sobie cechy charakterystyczne dla jazdy na rowerze takie jak kompatybilność z pedałami z agresywnie wyprofilowaną gumową podeszwą.
4623951-1521305442.png

MOŻLIWOŚĆ ZWROTU

Respektujemy wszelkie wymogi prawne regulujące sprzedaż zdalną. Dotyczy to także możliwości dokonania zwrotu nie używanego produktu bez podania przyczyn.

9297361-1521305442.png

TERMINOWOŚĆ DOSTAW

Jeżeli zakupiony przez Państwa produkt jest w magazynie, wysyłka następuje w ciągu 24h. W przypadku braku produktu w magazynie, bądź niemożności wysłania go w przeciągu 24 h, każdorazowo termin dostawy ustalamy wspólnie i za zgodą klienta.

9580355-1521306217.png

GWARANCJA NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

Wszystkie rowery znajdujące się w ofercie handlowej Damelo są najwyższej jakości. Gwarancją objęte są zarówno rama jak części.