Rower miejski Montobello - Avio

Nowy Rower miejski Montobello - Avio

BCMO21

Nowy

0,00 PLN

Rower miejski Montobelle BRN to nowość wśród produktów włoskiego producenta rowerów,... Czytaj więcej

Więcej szczegółów

Dostępność Towar aktualnie jest niedostępny. Zadzwoń i zapytaj o termin dostępności.

Rower miejski Montobelle - Avio

MONTOBELLO to "Wielka Podróż" z nutą Dolce Vita. Spotkanie włoskiej tradycji; przykładem jest rama w stylu vintage, z minimalizmem linii i eleganckim stylowym wykończeniem. I wreszcie...przyjemność z jazdy, jak w samym środku filmu "Made in Italy", w którym głównym bohaterem... jesteś Ty. Ten rower zachwyca swoją wyjątkowością, miejskim romantyzmem i nostalgią.

Napisz opinię

Rower miejski Montobello - Avio

Rower miejski Montobello - Avio

Rower miejski Montobelle BRN to nowość wśród produktów włoskiego producenta rowerów, akcesoriów i części. Niezwykle stylowy, przywołuje swym wyglądem urocze włoskie miasteczka Toskani i Ligurii, które zachwycają atmosfera i pieknbem lata.
4623951-1521305442.png

MOŻLIWOŚĆ ZWROTU

Respektujemy wszelkie wymogi prawne regulujące sprzedaż zdalną. Dotyczy to także możliwości dokonania zwrotu nie używanego produktu bez podania przyczyn.

9297361-1521305442.png

TERMINOWOŚĆ DOSTAW

Jeżeli zakupiony przez Państwa produkt jest w magazynie, wysyłka następuje w ciągu 24h. W przypadku braku produktu w magazynie, bądź niemożności wysłania go w przeciągu 24 h, każdorazowo termin dostawy ustalamy wspólnie i za zgodą klienta.

9580355-1521306217.png

GWARANCJA NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

Wszystkie rowery znajdujące się w ofercie handlowej Damelo są najwyższej jakości. Gwarancją objęte są zarówno rama jak części.