Gumy do bagażnika rowerowego VIDEK Mosaic Collection

Gumy do bagażnika rowerowego VIDEK Mosaic Collection

WTB4121KCD

Nowy

30,00 PLN

Gumy do bagażnika rowerowego Widek Mosaic Collection to jeden z najbardziej... Czytaj więcej

Więcej szczegółów

Gumy do bagażnika rowerowego Widek Mosaic Collection

Niezwykle trudno wyobrazić sobie typowy, klasyczny, holenderski rower miejski bez gum na bagażniku. Dzięki nim 
można zdjąć podczas jazdy koszulę, sweter czy kurtkę i umieścić je na bagażniku rowerowym a gumy zapewnią bezpieczne ich przewożenie. Podobnie rzecz się ma z większymi pakunkami. Gumy do bagażnika Widek mają nie tylko atuty praktyczne, są bowiem niezawodne, ale także atuty estetyczne. Rower miejski z gumami Widek wygląda stylowo, elegancko i klasycznie.

Napisz opinię

Gumy do bagażnika rowerowego VIDEK Mosaic Collection

Gumy do bagażnika rowerowego VIDEK Mosaic Collection

Gumy do bagażnika rowerowego Widek Mosaic Collection to jeden z najbardziej charakterystycznych elementów klasycznego, holenderskiego roweru miejskiego.  Widek jest producentem eleganckich i wytrzymałych gum bagażnikowych.
4623951-1521305442.png

MOŻLIWOŚĆ ZWROTU

Respektujemy wszelkie wymogi prawne regulujące sprzedaż zdalną. Dotyczy to także możliwości dokonania zwrotu nie używanego produktu bez podania przyczyn.

9297361-1521305442.png

TERMINOWOŚĆ DOSTAW

Jeżeli zakupiony przez Państwa produkt jest w magazynie, wysyłka następuje w ciągu 24h. W przypadku braku produktu w magazynie, bądź niemożności wysłania go w przeciągu 24 h, każdorazowo termin dostawy ustalamy wspólnie i za zgodą klienta.

9580355-1521306217.png

GWARANCJA NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

Wszystkie rowery znajdujące się w ofercie handlowej Damelo są najwyższej jakości. Gwarancją objęte są zarówno rama jak części.