Dzwonek rowerowy BRN DIN DON Sunflowers

Nowy Dzwonek rowerowy BRN DIN DON Sunflowers

BRCAM95SD

Nowy

49,00 PLN

Dzwonek rowerowy BRN DIN-DON upiększy każdy rower. Zarówno korpus, dźwignia, jak i... Czytaj więcej

Więcej szczegółów

Dzwonek rowerowy BRN DIN-DON Sunflowers

Dzwonek jest w całości wykonany ze stali. Podstawowaą cechą rowerowych dzwonków DIN DON jest ich urozmaicona grafika i bogata kolorystyka. Większość z nich posiada takie same motywy graficzne jak sidełka, czy torby i sakwy rowerowe tej firmy. Można więc dobrać konkretny dzwonek rowerowy do pozostałych akcesoriów produkowanych przez BRN i oferowanych w Damelo. Dzwonki rowerowe DIN-DON upiększą każdy rower, są stylowe i bardzo wytrzymałe.

Cechy produktu:

  • Materiał z którego dzwonek jest wykonany: stal
  • Średnica dzwonka - 80 mm
  • Kolor - żółty
  • Dźwięk - podwójny


Napisz opinię

Dzwonek rowerowy BRN DIN DON Sunflowers

Dzwonek rowerowy BRN DIN DON Sunflowers

Dzwonek rowerowy BRN DIN-DON upiększy każdy rower. Zarówno korpus, dźwignia, jak i wnetrze dzwonka wykonane jest ze stali. Atrakcyjna grafika i ciekawa kolorystyka tego modelu rowerowego dzwonka sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. BRN to przede wszystkim włoski styl i wysoka jakość wykonania.
4623951-1521305442.png

MOŻLIWOŚĆ ZWROTU

Respektujemy wszelkie wymogi prawne regulujące sprzedaż zdalną. Dotyczy to także możliwości dokonania zwrotu nie używanego produktu bez podania przyczyn.

9297361-1521305442.png

TERMINOWOŚĆ DOSTAW

Jeżeli zakupiony przez Państwa produkt jest w magazynie, wysyłka następuje w ciągu 24h. W przypadku braku produktu w magazynie, bądź niemożności wysłania go w przeciągu 24 h, każdorazowo termin dostawy ustalamy wspólnie i za zgodą klienta.

9580355-1521306217.png

GWARANCJA NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

Wszystkie rowery znajdujące się w ofercie handlowej Damelo są najwyższej jakości. Gwarancją objęte są zarówno rama jak części.