Dzwonek rowerowy KNOG Oi CLASSIC - Gold

Dzwonek rowerowy KNOG Oi CLASSIC - Gold

Nowy

79,90 PLN

Dzwonek rowerowy KNOG Oi CLASSIC to najnowszy produkt australijskiej marki. Wykonany z... Czytaj więcej

Więcej szczegółów

Dzwonek rowerowy KNOG Oi CLASSIC - Gold 

Cechy produktu:

  • Średnica kierownicy∅ 25,4 - 31,8 mm
  • Waga - 25 gr 
  • Organizer kabli - tak
  • Atrakcyjny, niepowtarzalny design
  • Czysty o idealnej wysokości dźwięk
  • Prosty montaż
cechy dzwonka KNOG

Informacje o marce KNOG:

Marka powstała w 2002 roku w Australii w Melbourne. Specjalizuje się  w tworzeniu akcesoriów rowerowych o niepowtarzalnym, często innowacyjnym kształcie. Dzięki swoim niezwykłym pomysłom designerskim w obrębie tzw. miejskiego stylu, stała się ona bardzo popularna na całym świecie. Wszystkie produkty KONG są projektowane w Australii a współpraca założycieli Hugo Davidsona (projektanta) i Mal McKechnie  (inżyniera) owocuje przedmiotami atrakcyjnymi wizualnie, użytecznymi i przy tym prostymi w użyciu. Filozofia, która jest integralną częścią każdego produktu marki KNOG, to przekształcenie prostych akcesoriów w coś przydatnego, ergonomicznego i niezbędnego. I tak też się dzieje. Każdy produkt tej firmy to małe dzieło sztuki użytkowej. Dowodem na to jest słynny już Oi Bell dzwonek uruchomiony i zrealizowany dzięki Kickstarter oraz sukces modularnych reflektorów. Poza tym firma produkuje rękawiczki, zapięcia, rowerowe,liczniki, narzędzia i oczywiście
lampki rowerowe.

Napisz opinię

Dzwonek rowerowy KNOG Oi CLASSIC - Gold

Dzwonek rowerowy KNOG Oi CLASSIC - Gold

Dzwonek rowerowy KNOG Oi CLASSIC to najnowszy produkt australijskiej marki. Wykonany z najlepszych materiałów zapewnia donośny i czysty dźwięk
4623951-1521305442.png

MOŻLIWOŚĆ ZWROTU

Respektujemy wszelkie wymogi prawne regulujące sprzedaż zdalną. Dotyczy to także możliwości dokonania zwrotu nie używanego produktu bez podania przyczyn.

9297361-1521305442.png

TERMINOWOŚĆ DOSTAW

Jeżeli zakupiony przez Państwa produkt jest w magazynie, wysyłka następuje w ciągu 24h. W przypadku braku produktu w magazynie, bądź niemożności wysłania go w przeciągu 24 h, każdorazowo termin dostawy ustalamy wspólnie i za zgodą klienta.

9580355-1521306217.png

GWARANCJA NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

Wszystkie rowery znajdujące się w ofercie handlowej Damelo są najwyższej jakości. Gwarancją objęte są zarówno rama jak części.