Koszulka termiczna BRN SIATKA BEZ RĘKAWÓW

Koszulka termiczna BRN SIATKA BEZ RĘKAWÓW

Nowy

124,90 PLN

Koszulka termiczna BRN SIATKA BEZ RĘKAWÓW występuje w kolorze czarnym i białym.... Czytaj więcej

Więcej szczegółów

Koszulka termiczna BRN - SIATKA BEZ RĘKAWÓW

Koszulka wykonana jest w 90% z polipropylenu i w 10% z Elastamu. Idealna dla tych, którzy mierzą się z dużym i bardzo dużym wysiłkiem fizycznym. Podkoszulek, jak wszystkie produkty bieliźniane BRN wykonany jest polipropylenu. Na rynku odzieży spoortowej jest on doceniany ze względu na komfort używania i możliwość utrzymania ciała w cieple i suchości. Poza tym, że zapewnia dobrą izolację termiczną, tkanina ta jest w stanie przenosić ciecze do górnych warstw. Inaczej mówiąc polipropylen jest idealny do zbierania potu i przenoszenia go z warstwy wewnętrznej tkaniny do warstwy zewnętrznej. Odzież sportowa wykonana z tego materiału sprawdza się idealnie w warunkach mokrych i gorących a także podczas intensywnych ćwiczeń.

Cechy produktu

  • Produkt antybakteryjny i antyalergiczny
  • Ergonomiczny i oddychający
  • Produkt z bardzo dobrą izolacją
  • Doskonałe odprowadzanie wilgoci
  • produkt bezszwowy

Napisz opinię

Koszulka termiczna BRN SIATKA BEZ RĘKAWÓW

Koszulka termiczna BRN SIATKA BEZ RĘKAWÓW

Koszulka termiczna BRN SIATKA BEZ RĘKAWÓW występuje w kolorze czarnym i białym. Dedykowana jest dla tych, którzy wykonują duży wysiłek fizyczny.
4623951-1521305442.png

MOŻLIWOŚĆ ZWROTU

Respektujemy wszelkie wymogi prawne regulujące sprzedaż zdalną. Dotyczy to także możliwości dokonania zwrotu nie używanego produktu bez podania przyczyn.

9297361-1521305442.png

TERMINOWOŚĆ DOSTAW

Jeżeli zakupiony przez Państwa produkt jest w magazynie, wysyłka następuje w ciągu 24h. W przypadku braku produktu w magazynie, bądź niemożności wysłania go w przeciągu 24 h, każdorazowo termin dostawy ustalamy wspólnie i za zgodą klienta.

9580355-1521306217.png

GWARANCJA NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

Wszystkie rowery znajdujące się w ofercie handlowej Damelo są najwyższej jakości. Gwarancją objęte są zarówno rama jak części.