Bidon rowerowy BRN B-ONE - Clear / Light Blue

Bidon rowerowy BRN B-ONE - Clear

Nowy

44,90 PLN

Bidon rowerowy BRN B-ONE o pojemności 600 ml wykonany jest z bezpiecznych dla zdrowia... Czytaj więcej

Więcej szczegółów

Bidon Rowerowy BRN B-ONE - Clear / Light Blue

Butelki dla rowerzystów tej włoskiej firmy są rezultatem długich doświadczeń inżynieryjnych prowadzonych podczas wyścigów rowerowych. W trakcie prac rozwojowych brano pod uwagę regulacje prawne związane z dopuszczalnością materiałów mających kontakt z żywnością w różnych krajach. Zakrętka z Polyamidu, unikalna dla swojej klasy, daje dużą odporność na działanie nawet bardzo niskich temperatur, nawet podczas wyjątkowych mrozów. Butelka zaś wykonana jest z medycznego polyethylenu i jest pozbawiona jakiegokolwiek zapachu własnego. Ergonomiczne kształty butelek są zaprojektowane tak, aby umożliwiać łatwość trzymania i zapobiegać wyślizgnięciu się naczynia z dłoni.

Cechy produktu:

  • Biodegradowalny, bezpieczny dla środowiska
  • Materiał - najwyższej jakości, całkowicie wolny od BPA - Medyczny Polyamid
  • Zakrętka z Polyamidu, unikalna dla swojej klasy
  • Pojemność - 600ml
  • Komfortowy w użytkowaniu w użytkowaniu - pokrywa i ustnik pozwalają na wygodne picie
  • Ergonomiczny kształt

Napisz opinię

Bidon rowerowy BRN B-ONE - Clear / Light Blue

Bidon rowerowy BRN B-ONE - Clear / Light Blue

Bidon rowerowy BRN B-ONE o pojemności 600 ml wykonany jest z bezpiecznych dla zdrowia materiałów. Posiada międzynarodowe atesty bezpieczeństwa. Byutelki tej włoskiej firmy to wynik wieloletnich doświadczeń w zawodach sportowych.
4623951-1521305442.png

MOŻLIWOŚĆ ZWROTU

Respektujemy wszelkie wymogi prawne regulujące sprzedaż zdalną. Dotyczy to także możliwości dokonania zwrotu nie używanego produktu bez podania przyczyn.

9297361-1521305442.png

TERMINOWOŚĆ DOSTAW

Jeżeli zakupiony przez Państwa produkt jest w magazynie, wysyłka następuje w ciągu 24h. W przypadku braku produktu w magazynie, bądź niemożności wysłania go w przeciągu 24 h, każdorazowo termin dostawy ustalamy wspólnie i za zgodą klienta.

9580355-1521306217.png

GWARANCJA NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

Wszystkie rowery znajdujące się w ofercie handlowej Damelo są najwyższej jakości. Gwarancją objęte są zarówno rama jak części.