Bidon rowerowy CAMELBAK PODIUM® Ice 21oz - Cosmic Blue

Bidon rowerowy CAMELBAK PODIUM®  Ice 21oz - Blue

Nowy

89,90 PLN

Bidon rowerowy CAMELBAK PODIUM® Ice należy do bidonów wykonanych z polipropylenu. Jest... Czytaj więcej

Więcej szczegółów

Bidon rowerowy CAMELBAK PODIUM® Ice 21oz - Cosmic Blue

Butelka wykonana jest z polipropylenu. Posiada pojemność 620 ml. Atrakcyjny design w tym kolorystyka sprawiają, że cieszy się ona dużą popularnością nie tylko wśród rowerzystów. Jakość i niezawodność zapewniaja osiągnięcia technologiczne i wieloletnie doświadczenie firmy Camelbak.

Cechy produktu:

  • Bidon, dzieki izolacji AEROGEL utrzymuje wodę zimną cztery razy dłużej
  • Ustnik zostaje automatycznie uszczelniony po użyciu. Dzieje sie tak, dzięki technologii  JET VALVE™. Zapobiega ona przeciekaniu i rozlewaniu
  • Aby ułatwić czyszczenie ustnik jest wyjmowany
  • W czasie ruchu szczelność zapewnia ergonomiczna blokada
  • Bidon wolny jest od BPA/BPF/BPS
  • Wykonany jest z Polipropylenu Trautaste™ tj. materiału wykorzystującego technologię jonów srebra, oraz powierzchnię wykorzystywaną w technologii Hydroguard™. Jest to rodzaj antybakteryjnej powłoki. Zapobiega ona powstawaniu bakterii oraz hamuje ich rozwój.
  • POJEMNOŚĆ - 620 ml

Napisz opinię

Bidon rowerowy CAMELBAK PODIUM®  Ice 21oz - Cosmic Blue

Bidon rowerowy CAMELBAK PODIUM® Ice 21oz - Cosmic Blue

Bidon rowerowy CAMELBAK PODIUM® Ice należy do bidonów wykonanych z polipropylenu. Jest to nowość 2018 roku. Butelka wolna jest od BPA/BPF i BPS. Atrakcyjny design i wieloletnie doświadczenie sprawiają, że produkty CAMELBAK cieszą się dużą popularnościa zarówno wśród rowerzystów jak i osób uprawiających ruch na świeżym powietrzu.
4623951-1521305442.png

MOŻLIWOŚĆ ZWROTU

Respektujemy wszelkie wymogi prawne regulujące sprzedaż zdalną. Dotyczy to także możliwości dokonania zwrotu nie używanego produktu bez podania przyczyn.

9297361-1521305442.png

TERMINOWOŚĆ DOSTAW

Jeżeli zakupiony przez Państwa produkt jest w magazynie, wysyłka następuje w ciągu 24h. W przypadku braku produktu w magazynie, bądź niemożności wysłania go w przeciągu 24 h, każdorazowo termin dostawy ustalamy wspólnie i za zgodą klienta.

9580355-1521306217.png

GWARANCJA NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

Wszystkie rowery znajdujące się w ofercie handlowej Damelo są najwyższej jakości. Gwarancją objęte są zarówno rama jak części.