Bagażnik rowerowy tylny BRN Boulevard Srebrny

Nowy Bagażnik rowerowy przedni BRN Boulevard  Biały

Nowy

129,90 PLN

Bagażnik rowerowy tylny BRN Boulevard w kolorze srebrnym to niezwykle elegancka... Czytaj więcej

Więcej szczegółów

Bagażnik rowerowy tylny BRN Boulevard

Bagażnik występuje w trzech kolorach: srebrnym, białym i czarnym. Cechuje go, charakterystyczny dla włoskich produktów, elegancki design. Konstrukcja nośna tego rowerowego bagażnika zbudowana jest ze stalowych rurek o średnicy 8 mm. Bagażnik rowerowy BRN, dzięki specjalnej konstukcji i odpowiednio wyprofilowanym uchwytom, montowany jest do ramy roweru i do osi przedniej  lub tylnej piasty za pomocą prętów o średnicy 6mm. Dla osób przewidujących przewożenie cięższych bagaży istnieje możliwość dokupienia prętów o średnicy 10 mm. Grubsze pręty można dokupić w dziale "akcesoria do bagażników rowerowych"

Wymiary platformy:

  • Długość - 32 cm
  • Szerokość - 28 cm / 23 cm
  • W zestawie - pręty mocujące bagażnik do osi piast o średnicy 6 mm i uchwyt mocujący

Pręty o średnicy 10 mm

Napisz opinię

Bagażnik rowerowy tylny BRN Boulevard  Srebrny

Bagażnik rowerowy tylny BRN Boulevard Srebrny

Bagażnik rowerowy tylny BRN Boulevard w kolorze srebrnym to niezwykle elegancka propozycja włoskiego producenta akcesoriów i części rowerowych. Bagażnik Messenger montowany jest zarówno do ramy jak i do przedniej osi roweru.
4623951-1521305442.png

MOŻLIWOŚĆ ZWROTU

Respektujemy wszelkie wymogi prawne regulujące sprzedaż zdalną. Dotyczy to także możliwości dokonania zwrotu nie używanego produktu bez podania przyczyn.

9297361-1521305442.png

TERMINOWOŚĆ DOSTAW

Jeżeli zakupiony przez Państwa produkt jest w magazynie, wysyłka następuje w ciągu 24h. W przypadku braku produktu w magazynie, bądź niemożności wysłania go w przeciągu 24 h, każdorazowo termin dostawy ustalamy wspólnie i za zgodą klienta.

9580355-1521306217.png

GWARANCJA NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

Wszystkie rowery znajdujące się w ofercie handlowej Damelo są najwyższej jakości. Gwarancją objęte są zarówno rama jak części.