Bagażnik rowerowy tylny BRN PICKUP Srebrny

Bagażnik rowerowy tylny BRN TREKKING Srebrny

BRPOR82SD

Nowy

107,50 PLN

Bagażnik rowerowy tylny BRN Pickup w kolorze srebrnym, to solidny, regulowany bagażnik... Czytaj więcej

Więcej szczegółów

Tylny bagażnik rowerowy BRN PICKUP

Bagażniki włoskiego producenta akcesorii i części rowerowych cechuje wysoka jakość wykonania i atrakcyjny design. Są stylowe, mocne i praktyczne. Idealnie sprawdzają się w miejskich warunkach. Pasuję niemal do każdego roweru miejskiego i turystycznego, bowiem jego konstrukcja przystosowana jest do zamontowania turystycznych sakw, co pozwala korzystać z niego także podczas dłuższych wypraw rowerowych. Bagażnik posiada regulowaną wysokość,  dlatego pasuje do rowerów o kołach 24", 26", 28".

Dodatkowe informacje:

  • Materiał - aluminium
  • Długość - 34 cm
  • Szerokość - 12 cm
  • Klapa - z mechanizmem sprężynowym
  • Uchwyt - do montażu tylnej lampki rowerowej
  • Maksymalny udźwig - 25 kg

Uwaga !

W zestawie nie ma tylnej lampki rowerowej. Można ją dokupić w dziale "tylne lamki rowerowe"


Napisz opinię

Bagażnik rowerowy tylny BRN PICKUP Srebrny

Bagażnik rowerowy tylny BRN PICKUP Srebrny

Bagażnik rowerowy tylny BRN Pickup w kolorze srebrnym, to solidny, regulowany bagażnik z klapą z mechanizmem sprężynowym. Pickup  nadaje się zarówno do miasta jak i na dłuższe turystyczne wyprawy, z racji swej konstrukcji, przystosowanej do zamocowania sakw rowerowych i szybkiego montażu.
4623951-1521305442.png

MOŻLIWOŚĆ ZWROTU

Respektujemy wszelkie wymogi prawne regulujące sprzedaż zdalną. Dotyczy to także możliwości dokonania zwrotu nie używanego produktu bez podania przyczyn.

9297361-1521305442.png

TERMINOWOŚĆ DOSTAW

Jeżeli zakupiony przez Państwa produkt jest w magazynie, wysyłka następuje w ciągu 24h. W przypadku braku produktu w magazynie, bądź niemożności wysłania go w przeciągu 24 h, każdorazowo termin dostawy ustalamy wspólnie i za zgodą klienta.

9580355-1521306217.png

GWARANCJA NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

Wszystkie rowery znajdujące się w ofercie handlowej Damelo są najwyższej jakości. Gwarancją objęte są zarówno rama jak części.