U-locki

Tzw. U-locki to najmocniejsze zabezpieczenia rowerowe. Każde z nich zbudowane jest z pręta stalowego, który został wygięty w kształt litery "U" oraz zamka jarzmowego zamykanego na klucz. Stalowe ramię, często wzmacniane specjalnymi elementami i mocny zamek, sprawiają, że jest ono odporne nawet na działanie nożyc do metalu. Za jego pomocą można przypiąć rower do stojaka rowerowego, kotwy w ścianie czy też spiąć ze sobą dwa rowery. Standardowe rozmiary pozwalają na swobodne nimi operowanie, niezależnie od rodzaju roweru. Dla Klientów o specyficznych potrzebach dostępne są także modele o większych rozmiarach. 
Dla pełnego wykorzystania zabezpieczenia roweru za pomocą tego typu zapięcia warto przełożyć jego ramię przez koło i np. ramę roweru, ponieważ zapięcie wyłącznie koła roweru naraża na kradzież pozostałe części roweru. 
Za szczególnie ważne należy uznać, że zapięciatego typu mogą zostać bardzo łatwo i stabilnie przypięte do roweru w czasie jazdy, więc poruszanie się rowerem i korzystanie z niego podczas postoju nie stanowi żadnego problemu.
Pokazano 1 - 18 z 23 produktów
na stronę