Lista produktów producenta: DAHON

DAHON

Dahon to wyjątkowy producent rowerów składanych. Marka Dahon łączy zaawansowanie technologiczne z zaspokajaniem potrzeb wszystkich dojeżdżających do pracy, na uczelnię, na zakupy. Założyciel marki sam będąc wykładowcą wyższej uczelni dojeżdżał do pracy własnym autem i aby unikąć miejskich korków, przesiadał się na przewożony i przechowywany w bagażniku rower. Składanie i rozkładanie go było bardzo uciążliwe. Kierując się rzeczywistą potrzebą dał Klientom szczególne rozwiazanie - rower składany, którego obsługa jest niezwykle prosta. Dahon dostarcza każdemu z Klientów rower, który z ławością może włożyć do bagażnika samochodu, przewieźć w dowolnie miejsce, wyjąć i rozłożyć w jednej chwili. Dla posiadacza roweru Dahon nie stanowi problemu przewiezienie go autobusem, metrem czy tramwajem. Dahon daje Klientom wolność wyboru i łatwość przemieszczania się na dowolnych trasach. 
Firma Dahon to także licznie stosowane w rowerach składanych patenty, zaawansowanie technologiczne i nowoczesny design. 
Pokazano 1 - 3 z 3 produktów
 • Składany rower DAHON S.U.V. D6 Lolite 20" to jeden z najmniejszych składaków po złożeniu. Niezwykle przydatny dla osób, które łączą w podróży do pracy jazdę rowerem z wykorzystaniem metra, tramwaju czy autobusu.

  1 790,00 PLN
  Oczekiwanie na dostawę
 • Składany rower DAHON IOS D9 UNI 9-biegowy w kolorze czarnym i o rozmiarach koła 24" należy do najmniejszych składaków po złożeniu. IOS D9 występuje w kolorze czarnym i posiada 9-biegową przekładnię.

  4 290,00 PLN
  Oczekiwanie na dostawę
 • Rower składany  DAHON CURVE i3 UNI 3 - biały należy do składaków, które charakteryzują się bardzo małymi wymiarami po złożeniu roweru. Jakość wykonania i dbałość o szczegóły mówią same za siebie i dają doskonałe świadectwo firmie DAHON.

  1 900,00 PLN
  Oczekiwanie na dostawę