Akcesoria do przyczepek rowerowych

Przyczepki rowerowe stają się coraz popularniejsze w świecie rowerowym. Zastosowane do ich produkcji materiały, bezpieczeństwo i komfort użytkowania oraz nowoczesny design sprawiają, że wielu rowerzystów wybiera taką, aby była ona dostosowana do własnych potrzeb. Szczególnie istotne w ich użytkowaniu jest mocowanie za pomocą odpowiednich akcesoriów dostępnych w ofercie Damelo. Nowoczesne akcesoria pozwalają na pełne wykorzystanie możłiwości, jakie dają. Klienci chętnie korzystają z akcesoriów do adaptacji do joggingu, tekkingu, jako sanek, pokrowców przeciwdeszczowych czy też akcesoriów dla dzieci chroniących przed chłodem, pozwalajacych przwozić je nawet w wyjątkowo niesprzyjajacych warunkach atmosferycznych. Warto zapoznać się z pełną ofertą akcesoriów, które dają komfort i bezpieczeństwo używających ich rowerzystów.
Pokazano 1 - 10 z 10 produktów
 • Zestaw hamulcowy THULE CHARIOT to dodatkowe bezpieczeństwoPrzeznaczony do wiekszo≥ści modeli przyczepek rowerowych THULE.

  339,00 PLN
  W magazynie
 • Zaczep ezHITCH THULE CHARIOT przeznaczony jest do zamontowania przyczepki rowerowej dla dzieci do innego roweru. Jest to bardzo duża wygoda, pozwala bowiem w szybkim tempie zmienić rower, za którym ciągnięta jest przyczepka.

  129,00 PLN
  W magazynie
 • Konsola THULE CHARIOT do pojedynczych wózków. Jeżeli zamienisz przyczepkę THULE w wózek przyda Ci się miejsce na kubek i dodatkowa kieszeń. Podróż staje się bardziej komfortowa a spacer jest samą przyjemnością

  219,00 PLN
  W magazynie
 • Bagażnik THULE CHARIOT przeznaczony jest do przyczepek rowerowych dla dzieci firmy THULE. Pozwala on uzyskać dodatkową ładowność wózka. Jest wygodny i prosty w montażu. 

  329,00 PLN
  W magazynie
 • Śpiworek dla dziecka THULE CHARIOT pozwala na wyprawy rowerowe w każdych warunkach pogodowych. Korzystając, czy to z wózka, czy z przyczepki rowerowej możesz uprawiać z dzieckiem narciarstwo biegowe, bądź jogging. Produkty THULE są do tego specjalnie przystosowane.

  349,00 PLN
  Oczekiwanie na dostawę
 • Hamaczek THULE CHARIOT przystosowany jest do zamontowania w przyczepkach rowerowych firmy THULE. Przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 1-10 miesięcy. 

  359,00 PLN
  W magazynie
 • Wygodne podparcie dla małych dzieci THULE CHARIOT pozwala dodatkowo zamontować do dziwcięcej przyczepki rowerowej, czy wózka, wygodne podgłówki. Są one regulowane i pozwalają dostosować je do wzrostu Twojego dziecka.

  279,00 PLN
  W magazynie
 • THULE CHARIOT - zestaw spacerowy to przyczepka rowerowa dla dzieci, którą w jednej chwili możesz zamienić w spacerowy wózek.

  349,00 PLN
  W magazynie
 • THULE CHARIOT - zestaw do joggingu pasujący do modeli przyczepek rowerowych Cougar i Cheetah firmy THULE.  Pozwala zamienić wózek  w przyczepkę do intensywnych spacerów i joggingu.

  439,00 PLN
  W magazynie
 • THULE CHARIOT - Zestaw do uprawiania narciarstwa biegowego i pieszych wędrówek pozwala dostosować  dziecięcą przyczepkę rowerową do zimowych warunków.  Teraz możesz biegać razem z dzieckiem . Doskonała jakość produktów THULE zapewnia także komfort i bezpieczeństwo na najwyższym poziomie.

  1 299,00 PLN
  W magazynie