Przyczepki rowerowe dla dzieci

Przyczepki rowerowe dla dzieci to pełnoprawny środek transportu drogowego. Zostały one prawnie dopuszczone do ruchu drogowego, tak więc odpowiednio zamontowane i użytkowane stanowią bezpieczną altermatywę do przemieszczania się zatłoczona komunikacją miejską czy też ulicami pełnymi korków. Oczywiście są one także doskonałym środkiem transportu podczas wycieczek na łono natury. Dzieci uwielbiają z nich korzystać, a czas z nimi spędzony, to doskonała inwestycja w ich rozwój i kształtowanie nawyków oraz postaw związanych z aktywnością sportową. Wyposażone są one w pasy bezpieczeństwa. 
Warto zauważyć, że można je zamontować do każdego typu roweru, niezleżnie, czy jest to rower miejski, czy też o charakterze górskim. Oprócz transportowania dzieci, mogą być wykorzystywane do transportu mniejszych, czy większych przedmiotów. 
Za szczególnie istotne należy uznać, że większość z nich posiada funkcje dodatkowe - moga być one stosowane podczas joggingu, terekkingu, jako wózki, a nawet podczas treningu na nartach biegowych - jak sanki.
Pokazano 1 - 6 z 6 produktów