Przyczepki rowerowe

Przyczepki rowerowe dają dodatkowe możliwości wykorzystania roweru, poza jego podstawową funkcją. Dotychczas były one stosowane przez rowerzystów w czasie wycieczek turystycznych za miasto. Obecnie produkowane doskonale wpisują się w krajobraz miejski i są wykorzystywane do transportu większych przedmiotów. Hitem stały się te przeznaczone dla dzieci. Mają one szczególną budowę, materiały i zabezpieczenia i spełniają wszelkie wymogi bezpieczeństwa. Dla zaspokojenia specyficznych potrzeb rowerzystów - miłośników zwierząt, można znaleźć wersje przeznaczone specjalnie dla nich. Produkty dostępne w ofercie Damelo spełniają wszelkie standardy nowoczesnego designu.
Pokazano 1 - 18 z 19 produktów
 • Zestaw hamulcowy THULE CHARIOT to dodatkowe bezpieczeństwoPrzeznaczony do wiekszo≥ści modeli przyczepek rowerowych THULE.

  339,00 PLN
  W magazynie
 • Zaczep ezHITCH THULE CHARIOT przeznaczony jest do zamontowania przyczepki rowerowej dla dzieci do innego roweru. Jest to bardzo duża wygoda, pozwala bowiem w szybkim tempie zmienić rower, za którym ciągnięta jest przyczepka.

  129,00 PLN
  W magazynie
 • Konsola THULE CHARIOT do pojedynczych wózków. Jeżeli zamienisz przyczepkę THULE w wózek przyda Ci się miejsce na kubek i dodatkowa kieszeń. Podróż staje się bardziej komfortowa a spacer jest samą przyjemnością

  219,00 PLN
  W magazynie
 • Bagażnik THULE CHARIOT przeznaczony jest do przyczepek rowerowych dla dzieci firmy THULE. Pozwala on uzyskać dodatkową ładowność wózka. Jest wygodny i prosty w montażu. 

  329,00 PLN
  W magazynie
 • Śpiworek dla dziecka THULE CHARIOT pozwala na wyprawy rowerowe w każdych warunkach pogodowych. Korzystając, czy to z wózka, czy z przyczepki rowerowej możesz uprawiać z dzieckiem narciarstwo biegowe, bądź jogging. Produkty THULE są do tego specjalnie przystosowane.

  349,00 PLN
  Oczekiwanie na dostawę
 • Hamaczek THULE CHARIOT przystosowany jest do zamontowania w przyczepkach rowerowych firmy THULE. Przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 1-10 miesięcy. 

  359,00 PLN
  W magazynie
 • Wygodne podparcie dla małych dzieci THULE CHARIOT pozwala dodatkowo zamontować do dziwcięcej przyczepki rowerowej, czy wózka, wygodne podgłówki. Są one regulowane i pozwalają dostosować je do wzrostu Twojego dziecka.

  279,00 PLN
  W magazynie
 • THULE CHARIOT - zestaw spacerowy to przyczepka rowerowa dla dzieci, którą w jednej chwili możesz zamienić w spacerowy wózek.

  349,00 PLN
  Oczekiwanie na dostawę
 • THULE CHARIOT - zestaw do joggingu pasujący do modeli przyczepek rowerowych Cougar i Cheetah firmy THULE.  Pozwala zamienić wózek  w przyczepkę do intensywnych spacerów i joggingu.

  439,00 PLN
  W magazynie
 • THULE CHARIOT - Zestaw do uprawiania narciarstwa biegowego i pieszych wędrówek pozwala dostosować  dziecięcą przyczepkę rowerową do zimowych warunków.  Teraz możesz biegać razem z dzieckiem . Doskonała jakość produktów THULE zapewnia także komfort i bezpieczeństwo na najwyższym poziomie.

  1 299,00 PLN
  W magazynie
 • THULE COASTER XT przeznaczona jest do przwozu dwójki dzieci. W komplecie znajduje się zestaw spacerowy oraz zestaw do holowania za pomocą roweru. Cechuje ja łatwe przejście od jazdy rowerem do wariantu spacerowego. THULE to wysoka jakość i atrakcyjny design.

  1 649,00 PLN
  W magazynie
 • THULE CHARIOT CHEETAH 2 to wózek rowerowy szwedzkiej firmy THULE do przewozu dwójki dzieci. Jak zwykle w przypadku tej firmy jest to przyczepka wielofunkcyjna służąca zarówno do jazdy rowerem, joggingu i uprawianiu narciarstwa biegowego.

  2 599,00 PLN
  W magazynie
 • THULE CHARIOT CHINOOK 2 to wyjatkowa, dziecięca przyczepka rowerowa. Dzieki niej, razem z dzieckiem możesz realizować swoje sportowe pasje. CHINOOK 1 to ideał dzicięcego wózka do wszystkiego.

  5 699,00 PLN
  W magazynie
 • Przyczepka rowerowa YEPP DUO w kolorze niebieskim przeznaczona jest do bezpiecznego przewożenia dwójki dzieci. Atakcyjna wizualnie i niezwykle funkcjonalna przyczepka jest jedną z najlepszych na rynku polskim. Firma YEPP, jak zwykle, stanęła na wysokości zadania.

  1 845,00 PLN
  Oczekiwanie na dostawę
 • Przyczepka rowerowa YEPP SOLO należy do niezwykle funkcjonalnych i bezpiecznych a także atrakcyjnych wizualnie dziecięcych przyczepek na polskim rynku. YEPP, który specjalizuje się między innymi w fotelikach rowerowych dla dzieci, wykazał się dużym wyczuciem i pomysłowością.

  1 640,00 PLN
  Oczekiwanie na dostawę
 • Przyczepka rowerowa dla dwójki dzieci HAMAX OUTBACK 2w1 w kolorze biało-szarym wyposażona jest w kompletny system amortyzacji i hamulec postojowy. Design w połaczeniu z techniką daje niewiarygodne efekty. Firma HAMAX stanęła na wysokości zadania.

  3 899,00 PLN
  Oczekiwanie na dostawę
 • Przyczepka rowerowa dla dwójki dzieci HAMAX OUTBACK 2w1 w kolorze czerwono-szarym wyposażona jest w kompletny system amortyzacji i hamulec postojowy. Design w połaczeniu z techniką daje niewiarygodne efekty. Firma HAMAX stanęła na wysokości zadania.

  3 899,00 PLN
  Oczekiwanie na dostawę
 • Przyczepka rowerowa YEPP DUO w kolorze pomarańczowym przeznaczona jest do bezpiecznego przewożenia dwójki dzieci. Atakcyjna wizualnie i niezwykle funkcjonalna przyczepka jest jedną z najlepszych na rynku polskim. Firma YEPP, jak zwykle, stanęła na wysokości zadania.

  1 845,00 PLN
  Oczekiwanie na dostawę
na stronę