Lista produktów producenta: HAMAX

HAMAX

Hamax jest wiodącym producentem fotelików i wózków rowerowych dla dzieci. Celem firmy Hamax jest dostarczanie swoim Klientom produktów, które umożliwiają - wspólne dla rodziców i dzieci - aktywne spędzanie czasu wolnego. Pracując nad rozwojem produktów Hamax nieustająco poprawia bezpieczeństwo dzieci podróżujących w fotelikach rowerowych i wózkach rowerowych. Jednocześnie dla Hamax ważne jest, aby zachować wysoki poziom walorów estetycznych fotelików i wózków rowerowych - jazda nimi musi być dla dzieci także przyjemnością związaną z korzystaniem z pięknych przedmiotów. Ambicją Hamax jest produkowanie najlepszych spośród dostępnych na rynku fotelików i wózków rowerowych dla dzieci. Wszystkie produkty Hamax są certyfikowane przez niezależne instytucje walidujące a wdrożenie do produkcji poprzedzane jest zawsze testowaniem przez finalnych użytkowników i wdrożeniem ich sugestii. Produkty firmy Hamax są wolne od szkodliwego ftanalu a pasy bezpieczeństwa w wózkach rowerowych i fotelikach rowerowych produkowane są z polipropylenu, który podlega recyclingowi. Hamax to najwyższa jakość, bezpieczeństwo i niezapomniane chwile.
Pokazano 1 - 17 z 17 produktów
 • Uchwyt do fotelików rowerowych HAMAX Kiss/Sleepy/Smiley/Siesta

  99,00 PLN
  W magazynie
 • Uchwyt do fotelików rowerowych HAMAX SIESTA przeznaczony jest do montażu fotelików z tyłu roweru.

  89,90 PLN
  W magazynie
 • Tylny fotelik rowerowy Hamax Caress Zenith Czerwony należy do najnowszych i najbardziej zaawansowanych fotelików dziecięcych.

  299,00 PLN
  W magazynie
 • Tylny fotelik rowerowy Hamax Caress Zenith Czarny należy do najnowszych i najbardziej zaawansowanych fotelików dziecięcych.

  299,00 PLN
  W magazynie
 • Fotelik rowerowy HAMAX Sleepy - Czerwony to jeden z najpopularniejszych modeli na rynku. Nowoczesny design, prostota montażu i przede wszystkim bezpieczeństwo, to są cechy, które wyróżniają Siestę wśród modeli fotelików rowerowych produkowanych przez Hamax

  299,90 PLN
  Dostępny produkt z innymi opcjami
 • Fotelik rowerowy HAMAX Siesta Premium przeznaczony jest do montażu z tyłu roweru. Można go zamontować zarówno do bagażnika, jak i bezpośrednio do ramy. Hamax gwarantuje pełne bezpieczeństwo dla dziecka podczas używania fotelika Siesta Premium.

  429,00 PLN
  W magazynie
 • Fotelik rowerowy HAMAX Siesta - Szary z czarną wyściółką to jeden z najpopularniejszych modeli na rynku. Nowoczesny design, prostota montażu i przede wszystkim bezpieczeństwo, to są cechy, które wyróżniają Siestę wśród modeli fotelików rowerowych produkowanych przez Hamax

  299,90 PLN
  W magazynie
 • Fotelik rowerowy HAMAX Siesta - Pomarańczowy to jeden z najpopularniejszych modeli na rynku. Nowoczesny design, prostota montażu i przede wszystkim bezpieczeństwo, to są cechy, które wyróżniają Siestę wśród modeli fotelików rowerowych produkowanych przez Hamax

  329,90 PLN
  Dostępny produkt z innymi opcjami
 • Rowerowy fotelik dziecięcy HAMAX KISS - Czarny to niezwykle przyjazny w montażu i użyciu fotelik. Można go bardzo łatwo zamontować zarówno do roweru z bagażnikiem jak i bez.

  219,90 PLN
  W magazynie
 • Rowerowy fotelik dziecięcy HAMAX KISS - Zielony to niezwykle przyjazny w montażu i użyciu fotelik. Można go bardzo łatwo zamontować zarówno do roweru z bagażnikiem jak i bez.

  219,90 PLN
  W magazynie
 • Rowerowy fotelik dziecięcy HAMAX KISS - Czerwony to niezwykle przyjazny w montażu i użyciu fotelik. Można go bardzo łatwo zamontować zarówno do roweru z bagażnikiem jak i bez.

  219,90 PLN
  W magazynie
 • Przyczepka rowerowa dla dwójki dzieci HAMAX OUTBACK 2w1 w kolorze czerwono-szarym wyposażona jest w kompletny system amortyzacji i hamulec postojowy. Design w połaczeniu z techniką daje niewiarygodne efekty. Firma HAMAX stanęła na wysokości zadania.

  3 899,00 PLN
  Oczekiwanie na dostawę
 • Przyczepka rowerowa dla dwójki dzieci HAMAX OUTBACK 2w1 w kolorze biało-szarym wyposażona jest w kompletny system amortyzacji i hamulec postojowy. Design w połaczeniu z techniką daje niewiarygodne efekty. Firma HAMAX stanęła na wysokości zadania.

  3 899,00 PLN
  Oczekiwanie na dostawę
 • Osłona od wiatru HAMAX Caress Observer montowana jest w przypadku przednich fotelików rowerowych Caress Observer.

  129,00 PLN
  Oczekiwanie na dostawę
 • HAMAX Caress Observer w kolorze czerwonym, to przedni, dziecięcy fotelik rowerowy, montowany z przodu roweru, tak aby podczas jazdy być jak najbliżej swojego dziecka. Jest to nowość firmy HAMAX

  389,00 PLN
  W magazynie
 • HAMAX Caress Observer w kolorze czarnym, to przedni, dziecięcy fotelik rowerowy, montowany z przodu roweru, tak aby podczas jazdy być jak najbliżej swojego dziecka. Jest to nowość firmy HAMAX

  389,00 PLN
  W magazynie