Szosa

W naszej firmie proponujemy nowoczesne i funkcjonalne jednoślady zarówno do zastosowań rekreacyjnych, jak i profesjonalnych. Wśród nich znajdują się niezawodne męskie rowery szosowe, przeznaczone do jazdy ulicą oraz ścieżkami rowerowymi. Rama tego typu modeli wykonana jest z wyjątkowo lekkich materiałów, co wpływa na łatwość uzyskiwania większych prędkości. W zależności od potrzeb i oczekiwań klientów, można wybrać warianty z przerzutkami, jak również bez nich. Aby zapewnić odpowiednie ułożenie ciała podczas jazdy, rower posiada możliwość regulacji mostka kierownicy oraz sztycy siodełka.
Pokazano 1 - 2 z 2 produktów
  • Rower miejski Creme Vinyl SoloMonolight 28" to typowy, klasyczny "fixie" doskonały do jazdy na torze i w mieście. Posiada stalową ramę, sięgając tym samym do tradycji lat 70-tych ubiegłego wieku. Piękny design i dodawany w komplecie wolnobieg i hamulce sprawiaja, że model ten jest niemal unikatowy.

    2 799,00 PLN
    W magazynie
  • Rower szosowy Creme Echo Solo White 16s 28" jest przykładem lekkiego, stalowego roweru szosowego, który doskonale sprawdza sie także podczas jazdy po mieście. Design nawiązuje do złotej ery stalowych rowerów szosowych popularnych aż do lat 80-tych ubiegłego wieku. Doskonały rower dla poczatkujących kolarzy.

    3 499,00 PLN
    Oczekiwanie na dostawę