Ostre koło

Rower typu "ostre koło" daje jego użytkownikowi wyjątkowe odczucie spójności z rowerem. Bezpośrednie połączenie korby z piastą roweru przy pomocy łańcucha powoduje, że rowery te mają tylko jeden bieg, a jadąc na nim, nie można przestać pedałować. Dlaczego zatem tak wiele osób kocha ostre koło? Rower typu "ostre koło" jest lekki i niezawodny z uwagi na znacznie mniejszą ilość części - brak zębatek, przerzutek i manetek, mozna powiedzieć, że nie ma sie w nim co posuć. Dla zwolenników ostrego koła nie bez znaczenia jest także konieczność ciągłego pedałowania, który to nawyk sprzyja budowaniu sportowej kondycji. Zawansowani użytkownicy ostrego koła kochają robić na nim "stójki", bardzo szybko przyspieszać i utrzymywać prędkość. Ostre koło dawno przestało być narzędziem kurierów rowerowych, obecnie rowerzyści wykorzystują wszystkie walory tego typu roweru do dynamicznej, efektownej jazdy. Co ważne dla rowerzystów miejskich, rowery typu "ostre koło" mają wyjątkowy design - moda na minimalizm i prostotę znajduje doskonałe odzwierciedlenie w ostrym kole.
Pokazano 1 - 3 z 3 produktów
 • Ostre koło Cheetah damski, pomarańczowy, przeznaczony jest dla kobiet, które uwielbiaja szybkość, aktywność fizyczną i oprócz codziennych dojazdów bawią się jazdą i dbają o swoją aktywność fizyczną. Cheetah to typowe ostre koło z minimalistycznym designem i tylko niezbędnym oprzyrządowaniem.

  1 899,00 PLN
  Sprawdź dostępność. ZADZWOŃ!
 • Ostre koło Cheetah damski, niebieski, przeznaczony jest dla kobiet, które uwielbiaja szybkość, aktywność fizyczną i oprócz codziennych dojazdów bawią się jazdą i dbają o swoją aktywność fizyczną. Cheetah to typowe ostre koło z minimalistycznym designem i tylko niezbędnym oprzyrządowaniem.

  1 899,00 PLN
  Sprawdź dostępność. ZADZWOŃ!
 • Ostre koło Cheetah damski, czerwony, przeznaczony jest dla kobiet, które uwielbiaja szybkość, aktywność fizyczną i oprócz codziennych dojazdów bawią się jazdą i dbają o swoją aktywność fizyczną. Cheetah to typowe ostre koło z minimalistycznym designem i tylko niezbędnym oprzyrządowaniem.

  1 899,00 PLN
  W magazynie