Szosa

Kobietom, które nie uznają kompromisów w kwestii doboru sprzętu sportowego, polecamy damskie rowery szosowe. Dzięki nim w prosty i szybki sposób będziesz mogła się przemieszczać zarówno po ulicach, jak i ścieżkach rowerowych. Zadbaliśmy o to, aby proponowany przez nas sprzęt wyróżniał się nowoczesną stylistyką oraz najwyższej jakości wyposażeniem, wpływającym na komfort jazdy oraz pozwalał na uzyskiwanie świetnych wyników w wyścigach. Bogaty wybór pozwala dostosować model do własnych potrzeb.
Pokazano 1 - 3 z 3 produktów
 • Rower szosowy Creme Echo Mixte Doppio 16s 28" jest przykładem lekkiego, stalowego roweru szosowego, który doskonale sprawdza sie także podczas jazdy po mieście. Design nawiązuje do złotej ery stalowych rowerów szosowych popularnych aż do lat 80-tych ubiegłego wieku. Doskonały rower dla poczatkujących kolarzy.

  4 699,00 PLN
  Oczekiwanie na dostawę
 • Rower szosowy Creme Echo Mixte LTD Red 16s 28" jest przykładem lekkiego, stalowego roweru szosowego, który doskonale sprawdza sie także podczas jazdy po mieście. Design nawiązuje do złotej ery stalowych rowerów szosowych popularnych aż do lat 80-tych ubiegłego wieku. Doskonały rower dla poczatkujących kolarzy.

  3 499,00 PLN
  Oczekiwanie na dostawę
 • Rower szosowy Creme Echo Solo Mixte Sky Blue 16s 28" jest przykładem lekkiego, stalowego roweru szosowego, który doskonale sprawdza sie także podczas jazdy po mieście. Design nawiązuje do złotej ery stalowych rowerów szosowych popularnych aż do lat 80-tych ubiegłego wieku. Doskonały rower dla poczatkujących kolarzy.

  3 499,00 PLN
  Oczekiwanie na dostawę