Fashion Bikes

Moda rowerowa, modny rower, moda miejska - to pojęcia, których fizyczną emanacją są rowery z kategorii "Fashion". Jeśli chcesz wyróżnić się, budzić zainteresowanie i kreować trendy, to są one właśnie dla Ciebie. "Martone", "Cigno" czy "Johny Loco " nie spotkasz na każdej ścieżce rowerowej, ponieważ jest to wyjątkowa propozycja dla wyjątkowych ludzi. Z najlepszym designem idzie w parze doskonałość wykonania i jakość zastosowanych materiałów oraz wyjątkowe wysposażenie. Sztuka użytkowa w najlepszym wydaniu.
Pokazano 1 - 13 z 13 produktów
 • Rower miejski CIGNO DONNA CLASSIC NERO to połączenie piękna wyrażonego w prostocie i czystej formie z wysoką jakością wykonania. DONNA CLASSIC to efekt rzemieślniczej pracy i wizji roweru miejskiego, nietuzinkowego, dla osób ceniących ponadczasową elegancję i niepowtarzalność. CIGNO to historia roweru urodzonego jak łabędź.

  6 499,00 PLN
  Oczekiwanie na dostawę
 • Rower miejski CIGNO DONNA CLASSIC VERDE to połączenie piękna wyrażonego w prostocie i czystej formie z wysoką jakością wykonania. DONNA CLASSIC to efekt rzemieślniczej pracy i wizji roweru miejskiego, nietuzinkowego, dla osób ceniących ponadczasową elegancję i niepowtarzalność. CIGNO to historia roweru urodzonego jak łabędź.

  6 499,00 PLN
  Oczekiwanie na dostawę
 • Rower miejski CIGNO DONNA CLASSIC ORO to połączenie piękna wyrażonego w prostocie i czystej formie z wysoką jakością wykonania. DONNA CLASSIC to efekt rzemieślniczej pracy i wizji roweru miejskiego, nietuzinkowego, dla osób ceniących ponadczasową elegancję i niepowtarzalność. CIGNO to historia roweru urodzonego jak łabędź.

  6 499,00 PLN
  Oczekiwanie na dostawę
 • Rower miejski CIGNO DONNA CLASSIC BLUE to połączenie piękna wyrażonego w prostocie i czystej formie z wysoką jakością wykonania. DONNA CLASSIC to efekt rzemieślniczej pracy i wizji roweru miejskiego, nietuzinkowego, dla osób ceniących ponadczasową elegancję i niepowtarzalność. CIGNO to historia roweru urodzonego jak łabędź.

  6 499,00 PLN
  Oczekiwanie na dostawę
 • Rower miejski CIGNO DONNA CLASSIC BIANCA to połączenie piękna wyrażonego w prostocie i czystej formie z wysoką jakością wykonania. DONNA CLASSIC to efekt rzemieślniczej pracy i wizji roweru miejskiego, nietuzinkowego, dla osób ceniących ponadczasową elegancję i niepowtarzalność. CIGNO to historia roweru urodzonego jak łabędź.

  6 499,00 PLN
  Oczekiwanie na dostawę
 • Rower miejski CIGNO DONNA CLASSIC BORDEAUX to połączenie piękna wyrażonego w prostocie i czystej formie z wysoką jakością wykonania. DONNA CLASSIC to efekt rzemieślniczej pracy i wizji roweru miejskiego, nietuzinkowego, dla osób ceniących ponadczasową elegancję i niepowtarzalność. CIGNO to historia roweru urodzonego jak łabędź.

  6 499,00 PLN
  Oczekiwanie na dostawę
 • Rower miejski MARTONE CYCLING DIANA to nie tylko rower miejski, to dzieło sztuki użytkowej. Martone to amerykańska marka rowerów wyjątkowych zarówno pod względem designu jak i technologii.

  5 499,00 PLN
  W magazynie
 • Rower miejski MARTONE CYCLING GRAMERCY to nie tylko rower miejski, to dzieło sztuki użytkowej. Martone to amerykańska marka rowerów wyjątkowych zarówno pod względem designu jak i technologii.

  5 499,00 PLN
  W magazynie
 • Rower miejski MARTONE CYCLING CHELSEA to nie tylko rower miejski, to dzieło sztuki użytkowej. Martone to amerykańska marka rowerów wyjątkowych zarówno pod względem designu, jak i technologii.

  5 499,00 PLN
  W magazynie
 • Rower miejski MARTONE CYCLING PACYFIC to nie tylko rower miejski, to dzieło sztuki użytkowej. Martone to amerykańska marka rowerów wyjątkowych zarówno pod względem designu, jak i technologii.

  5 499,00 PLN
  W magazynie
 • Rower miejski MARTONE CYCLING MERCER to nie tylko rower miejski, to dzieło sztuki użytkowej. Martone to amerykańska marka rowerów wyjątkowych zarówno pod względem designu, jak i technologii.

  5 499,00 PLN
  W magazynie
 • Rower miejski MARTONE CYCLING REAL to nie tylko rower miejski, to dzieło sztuki użytkowej. Martone to amerykańska marka rowerów wyjątkowych zarówno pod względem designu, jak i technologii.

  5 499,00 PLN
  W magazynie
 • Rower miejski MARTONE CYCLING LA JOLLA to nie tylko rower miejski, to dzieło sztuki użytkowej. Martone to amerykańska marka rowerów wyjątkowych zarówno pod względem designu, jak i technologii.

  5 499,00 PLN
  W magazynie