Lista produktów producenta: RIBCAP

RIBCAP

Firma Ribcap jest producentem wyjątkowch czapek, które poza podstawową funkcją stanowią także ochronę głowy w razie upadku. Nie są one kaskami w pełnym tego słowa znaczeniu, ale z powodzeniem ochraniają głowę w przypadku uderzenia. Czapkę Ribcap można zastosować do wszelkiego rodzaju aktywności sportowych i rekreacyjnych, szczególnie zaś sprawdzają się podczas jazdy rowerem, oraz wszędzie tam, gdzie nie ma obowiązku noszenia kasku, ale warto chronić głowę. Czapka Ribcap chroni głowę przed uderzeniem, wiatrem i chłodem. Ribcap zatem to unikalne połączenie designu i bezpieczenstawa - funkcja ochronna nie odbiera czapce walorów estetycznych. 
System ochronny wykorzystany w czapkach Ribcap to tzw. "miękka ochrona" - części ochronne to miękkie materiały termoelastyczne, które w razie uderzenia wchłaniają wydzieloną energię. W trakcie użytkowania czapka pozostaje miękka, wygodna i - co szczególnie ważne dla rowerzystów w mieście - wygląda się w niej po prostu bardzo ładnie.
  • Czapka damska RIBCAP Jackson przeznaczona jest dla kobiet, które kochają ciepło i bezpieczeństwo zarówno podczas jazdy rowerem jak i długich jesiennych czy zimowych spacerów. Jackson to model, który doskonale chroni uszy przed zimnym wiatrem. Firma RIBCAP wdarła się na salony mody rowerowej i nic dziwnego, bowiem jest absolutnym przebojem wśród rowerowych...

    0,00 PLN
    W magazynie