Lista produktów producenta: CORTINA

CORTINA 

Rower i moda. Cortina wie, jak połaczyć te dwa, wydawałoby się sprzeczne, pojęcia. Rowery Cortina przeznaczone są dla tych, którzy chcą uwolnić się od stereotypu zmęczonego rowerzysty. Cortina wie, jaką radość daje poczucie niezależności od transportu miejskiego, lonieczności stania w korkach w samochodzie i pozostaje kwintesencją miejskiego stylu rowerowego - możesz przemieszczać się po miejskich ulicach swobodnie i bezpiecznie a jednocześnie jesteś częścią miejskiego stylu. 
Inspiracją dla projektantów Cortina są tradycyjne rowery holenderskie, używane w początkach XIX wieku do transportowania w mieście różnego rodzaju produktów. Ważna staje sie tym samym stabilność, solidność oraz wyposażenie w wygodne kosze rowerowe przednie lub tylne. Najważniejsze jednak dla firmy Cortina jest zachowanie prostoty i czystości stylu rowerów holenderskich i dostosowanie się do oczekiwań nowoczesnych użytkowników rowerów miejskich. Nad produkcją rowerów czuwają znani projektanci i najlepsi na świecie inżynierowie. 
Marka Cortina przeznaczona jest dla osób, które chcą być widoczne w miejskim krajobrazie, dopasować rower do swojego stylu i dawać się zaskoczyć jakością i specyfiką zastosowanych detali. 
Ambicją Cortina jest zmienianie miasta na lepsze - produkuje ona rowery których użytkownicy są szczęśliwi i dumni z ich posiadania.
  • Rower miejski CORTINA Blau Black Mat to jeden z najszybszych rowerów tej firmy a dzieki zastosowaniu paska zębatego zamiast łańcucha jest również jedym z nowocześniejszych rowerów miejskich CORTINY. Minimalistyczny design, zintegrowane z ramą oświetlenie i brak jakichkolwiek linek sprawia, że Cortina Blau jest wręcz ascetyczna przy swojej mocy.

    3 999,00 PLN
    W magazynie