Lista produktów producenta: SPARTA

SPARTA

Rowery Sparta to klasyka stylu holenderskiego - każdy, kto kiedykolwiek był w Holandii, musiał widziec rowery tej marki. Twierdzenie to nie jest bezsadane, ponieważ Sparta to dokładnie 100 lat tradycji w rozwijaniu tej marki rowerowej. Misją marki jest proste, ale wiele mówiące stwierdzenie "Coś wyjątkowego".
To "coś wyjątkowego" zobowiązuje Sparta do nieustawaniu w poszukiwaniu doskonałości, najwyższej jakości i spełnianiu, lub nawet wyprzedzaniu oczekiwań klientów. To Sparta właśnie jest wynalazcą rowerów elektrycznych, czy też rowerów dla mam, a także jako pierwsza zaczęła produkować nowoczesne rowery transportowe, nadając temu segmentowi nowe życie.  Ogromne znaczenie dla firmy Sparta ma również indywidualny styl każdego modelu, co wpływa na jego formę oraz detale, w które jest wyposażony. Najważniejsza jednak pozostaje jakość. Ta kombinacja designu i jakości czyni rowery marki Sparta właśnie "czymś specjalnym".
Od roku 1998 Sparta produkuje rowery elektryczne - które stopniowo stają się najważniejszym segmentem na rynku rowerowym. Sparta produkuje i sprzedaje najwięcej rowerów elektrycznych na świecie i pozostaje liderem designu i innowacji, wyprzedzając innych świetnych producentów. 

Pokazano 1 - 2 z 2 produktów