Liczniki rowerowe

Liczniki rowerowe to nowoczesne akcesoria rowerowe dostępne w szerokiej gamie modeli. Oprócz podstawowej funcji, jaką jest wskazywanie prędkości i przebytego dystansu, raportują także wiele innych parametrów. Na uwagę zasługują modele zaopatrzone w funkcje pomiaru parametrów wydolnościowych rowerzysty (np. puls), jak i parametrów środowiska zewnętrznego (np. tempera otoczenia) oraz wskaźniki dotyczące aktywności rowerzysty (np. średnia prędkość). Część z nich pozwala na dokonywanie porównań parametrów i ich zapisywanie. Dają możłiwość prezyzyjnego zarządzania własną aktywnościa sportową każdemu rowerzyście, niezaleznie od poziomu jego zaawansowania i rodzaju aktywności rowerowej.
Pokazano 1 - 14 z 14 produktów
 • Sigma Base Speedmaster 5000 to licznik rowerowy przydatny dla każdego rowerzysty, który lubi monitorować swoje osiągnięcia sportowe.

  58,92 PLN
  W magazynie
 • Licznik rowerowy Sigma BC 9.156 przeznaczony jest dla tych, którzy jeżdżąc na rowerze chca monitorować swoje osiagniecia.

  159,78 PLN
  W magazynie
 • Sigma BC 7.16 to rowerowy to licznik rowerowy posiadajacy 7 funkcji, niezbędnych dla każdego rowerzysty, który lubi monitorować swoją jazdę.

  135,18 PLN
  W magazynie
 • Licznik rowerowy Sigma BC 16.16 STS CAD posiada 16 funkcji i przeznaczony jest dla wszystkich uprawiajacych amatorsko, bądź wyczynowo jazdę na rowerze.

  405,78 PLN
  W magazynie
 • Sigma BC 16.16 to bezprzewodowy licznik rowerowy przeznaczony zarówno dla amatorów jak i sportowców uprawiajacych wyczynowo jazdę na rowerze.

  184,38 PLN
  W magazynie
 • Licznik rowerowy Sigma BC 16.16 STS posiada 16 funkcji i przeznaczony jest dla wszystkich uprawiajacych amatorsko, bądź wyczynowo jazdę na rowerze.

  319,68 PLN
  W magazynie
 • Sigma BC 14.16 to 14 funkcyjny licznik rowerowy. Przeznaczony jest zarówno dla amatorów jak i sportowców uprawiających jazdę na rowerze wyczynowo. Sigma to ceniony producent liczników.

  319,68 PLN
  W magazynie
 • Sigma BC 14.16 STS to bezprzewodowy licznik rowerowy przeznaczony zarówno dla amatorów jak i sportowców uprawiajacych wyczynowo jazdę na rowerze.

  405,78 PLN
  W magazynie
 • Sigma BC 14.16 STS to bezprzewodowy licznik rowerowy przeznaczony zarówno dla amatorów jak i sportowców uprawiajacych wyczynowo jazdę na rowerze.

  486,96 PLN
  W magazynie
 • Licznik rowerowy SIGMA BC 400 nalezy do grupy najprostszych, ale jednocześnie najpopularniejszych liczników rowerowych tej firmy. Sigma stanęła na wysokości zadania i wyprodukowała gadżet dla początkujących rowerzystów, którzy chćą śledzić na bieżąco swoje osiągi.

  65,99 PLN
  W magazynie
 • Licznik rowerowy SIGMA BC 700 należy do grupy akcesoriów stanowiących wyposażenie każdego początkującego rowerzysty. Atrakcyjna cena, design i funkcjonalność stawiają produkt SIGMY wśród najczęściej kupowanych liczników rowerowych.

  74,99 PLN
  W magazynie
 • Licznik rowerowy SIGMA BC 800 nalezy do podstawowego wyposażenia każdego początkującego rowerzysty. Jest prosty w obsłudze, atrakcyjny wizualnie i łatwy w montażu. Sigma, jak zwykle stanęła na wysokości zadania.

  79,90 PLN
  W magazynie
 • Licznik rowerowy SIGMA BC 5.12 to sprawdzony licznik dla każdego rowerzysty, który chce znać parametry swojej wycieczki. Sigma jest prosta w obsłudze - jeden prycisk i posiada trzy podstawowe funkcje rowerowe.

  79,90 PLN
  W magazynie
 • Licznik rowerowy SIGMA BC 8.12 należy do podstawowych akcesorów rowerowych każdego rowerzysty. Pięć funkcji rowerowych, atrakcyjny design i niska cena sprawiają, że jest najczęściej kupowanym licznikiem firmy SIGMA.

  99,90 PLN
  W magazynie