Sparta

Rowery Sparta to klasyka stylu holenderskiego - każdy, kto kiedykolwiek był w Holandii, musiał widziec rowery tej marki. Twierdzenie to nie jest bezsadane, ponieważ to dokładnie 100 lat tradycji w rozwijaniu tej marki rowerowej. Misją marki jest proste, ale wiele mówiące stwierdzenie "Coś wyjątkowego".
To "coś wyjątkowego" zobowiązuje do nieustawaniu w poszukiwaniu doskonałości, najwyższej jakości i spełnianiu, lub nawet wyprzedzaniu oczekiwań klientów. To ta firma właśnie jest wynalazcą rowerów elektrycznych, czy też rowerów dla mam, a także jako pierwsza zaczęła produkować nowoczesne rowery transportowe, dając temu segmentowi nowe życie.  Ogromne znaczenie dla firmy ma również indywidualny styl każdego modelu, co wpływa na jego formę oraz detale, w które jest wyposażony. Najważniejsza jednak pozostaje jakość. Ta kombinacja designu i jakości czyni rowery tej marki właśnie "czymś specjalnym".
Od roku 1998 firma produkuje rowery elektryczne - które stopniowo stają się najważniejszym segmentem na rynku rowerowym. Produkuje i sprzedaje najwięcej rowerów elektrycznych na świecie i pozostaje liderem designu i innowacji, wyprzedzając innych świetnych producentów. 

Filtr produktów

Pokazano 1 - 18 z 34 produktów
na stronę