Creme Cycles

Rowery były zawsze naszym hobby, pasją i przedmiotem działań zawodowych, mówią założyciele marki Creme. Historia tej marki to dążenie do spełnienia marzeń grupy przyjaciół i współpracowników o stworzeniu produktów doskonale odpowiadających potrzebom rowerzystów. Pomysł, który narodził się podczas towarzyskiego spotkania, stał się z czasem jedną z ciekawszych marek rowerowych na rynku. Rowery te są projektowane i ręcznie produkowane w Europie. Każdy z nich to prawdziwy hołd oddawany materiałom, detalom i doskonałości rzemieślniczej pracy. Klienci mogą odczuć, jak pasja twórców marki przekłada się na doznania podczas jazdy rowerem. Modern-classic to kwintesencja marki  - klasyka typu holenderskiego i bardziej geometrycznego - francuskiego, w najnowocześniejszym wydaniu. Rowery są piękne, stylowe i dopracowane w każdym szczególe, co zostało dostrzeżone i wielokrotnie nagradzane za design na całym świecie.
Pokazano 1 - 18 z 42 produktów
 • Rower miejski dziecięcy Creme Mini Molly Pistachio 24"przeznaczony jest dla dziewczynek, które, jak mama są eleganckie i wyjatkowe. Mini Molly posiada dwubiegową piastę Automatix i design, będący kopią damskiego Creme.

  1 799,00 PLN
  Oczekiwanie na dostawę
 • Rower miejski dziecięcy Creme Mini Molly White 24"przeznaczony jest dla dziewczynek, które, jak mama są eleganckie i wyjatkowe. Mini Molly posiada dwubiegową piastę Automatix i design, będący kopią damskiego Creme.

  1 799,00 PLN
  Oczekiwanie na dostawę
 • Rower miejski dziecięcy Creme Mini Molly White 20"przeznaczony jest dla dziewczynek, które, jak mama są eleganckie i wyjatkowe. Mini Molly posiada dwubiegową piastę Automatix i design, będący kopią damskiego Creme.

  1 799,00 PLN
  Oczekiwanie na dostawę
 • Rower miejski dziecięcy Creme Mini Molly Red 20"przeznaczony jest dla dziewczynek, które, jak mama są eleganckie i wyjatkowe. Mini Molly posiada dwubiegową piastę Automatix i design, będący kopią damskiego Creme.

  1 799,00 PLN
  Oczekiwanie na dostawę
 • Rower miejski Creme Vinyl SoloMonolight 28" to typowy, klasyczny "fixie" doskonały do jazdy na torze i w mieście. Posiada stalową ramę, sięgając tym samym do tradycji lat 70-tych ubiegłego wieku. Piękny design i dodawany w komplecie wolnobieg i hamulce sprawiaja, że model ten jest niemal unikatowy.

  2 799,00 PLN
  W magazynie
 • Rower miejski Creme Vinyl Solo Piasta 28" to typowy, klasyczny "fixie" doskonały do jazdy na torze i w mieście. Posiada stalową ramę, sięgając tym samym do tradycji lat 70-tych ubiegłego wieku. Piękny design i dodawany w komplecie wolnobieg i hamulce sprawiają, że model ten jest unikatowy.

  2 799,00 PLN
  Oczekiwanie na dostawę
 • Rower miejski Creme Vinyl Solo Black 28" to typowy, klasyczny "fixie" doskonały do jazdy na torze i w mieście. Posiada stalową ramę, sięgając tym samym do tradycji lat 70-tych ubiegłego wieku. Piękny design i dodawany w komplecie wolnobieg i hamulce sprawiaja, że model ten jest niemal unikatowy.

  2 799,00 PLN
  Oczekiwanie na dostawę
 • Rower miejski damski Creme Molly Marine 3s posiada koła o rozmiarze 26" i przeznaczony jest dla kobiet, które w modzie kochaja delikatność i odrobinę szaleństwa. Molly posiada niebanalny design i kolorystykę. Creme, jak zwykle wyczuwa trendy w miejskiej modzie rowerowej.

  2 399,00 PLN
  Oczekiwanie na dostawę
 • Rower miejski damski Creme Molly Pale Peach 3s posiada koła o rozmiarze 26" i przeznaczony jest dla kobiet, które w modzie kochaja delikatność i odrobinę szaleństwa. Molly posiada niebanalny design i kolorystykę. Creme, jak zwykle wyczuwa trendy w miejskiej modzie rowerowej.

  2 399,00 PLN
  Oczekiwanie na dostawę
 • Rower miejski damski Creme Molly Pistachio 3s posiada koła o rozmiarze 26" i przeznaczony jest dla kobiet, które w modzie kochaja delikatność i odrobinę szaleństwa. Molly posiada niebanalny design i kolorystykę. Creme, jak zwykle wyczuwa trendy w miejskiej modzie rowerowej.

  2 399,00 PLN
  Oczekiwanie na dostawę
 • Rower miejski Creme Holymoly Lady Solo White 3s 28" przeznaczony jest dla kobiet, dla których to jak sie jeżdzi jest tak samo ważne, jak to jak się wygląda podczas jazdy. Creme, jak zwykle ma wyczucie rynku i trendów w w modzie miejskiej. Holymoly jest tego przykładem.

  2 399,00 PLN
  Oczekiwanie na dostawę
 • Rower miejski Creme Holymoly Lady Solo Turquoise 3s 28" przeznaczony jest dla kobiet, dla których to jak sie jeżdzi jest tak samo ważne, jak to jak się wygląda podczas jazdy. Creme, jak zwykle ma wyczucie rynku i trendów w w modzie miejskiej. Holymoly jest tego przykładem.

  2 399,00 PLN
  Oczekiwanie na dostawę
 • Rower miejski Creme Holymoly Lady Solo Deep Blue 3s 28" przeznaczony jest dla kobiet, dla których to jak sie jeżdzi jest tak samo ważne, jak to jak się wygląda podczas jazdy. Creme, jak zwykle ma wyczucie rynku i trendów w w modzie miejskiej. Holymoly jest tego przykładem.

  2 399,00 PLN
  Oczekiwanie na dostawę
 • Rower miejski Creme Holymoly Lady Doppio Champagne 3s 28" przeznaczony jest dla kobiet, dla których to jak sie jeżdzi jest tak samo ważne, jak to jak się wygląda podczas jazdy. Creme, jak zwykle ma wyczucie rynku i trendów w w modzie miejskiej. Holymoly jest tego przykładem.

  3 299,00 PLN
  Oczekiwanie na dostawę
 • Rower szosowy Creme Echo Mixte Doppio 16s 28" jest przykładem lekkiego, stalowego roweru szosowego, który doskonale sprawdza sie także podczas jazdy po mieście. Design nawiązuje do złotej ery stalowych rowerów szosowych popularnych aż do lat 80-tych ubiegłego wieku. Doskonały rower dla poczatkujących kolarzy.

  4 699,00 PLN
  Oczekiwanie na dostawę
 • Rower szosowy Creme Echo Tange Race 20s 28" jest przykładem lekkiego, stalowego roweru szosowego, który doskonale sprawdza sie także podczas jazdy po mieście. Design nawiązuje do złotej ery stalowych rowerów szosowych popularnych aż do lat 80-tych ubiegłego wieku. Doskonały rower dla poczatkujących kolarzy.

  7 299,00 PLN
  Oczekiwanie na dostawę
 • Rower szosowy Creme Echo Mixte LTD Red 16s 28" jest przykładem lekkiego, stalowego roweru szosowego, który doskonale sprawdza sie także podczas jazdy po mieście. Design nawiązuje do złotej ery stalowych rowerów szosowych popularnych aż do lat 80-tych ubiegłego wieku. Doskonały rower dla poczatkujących kolarzy.

  3 499,00 PLN
  Oczekiwanie na dostawę
 • Rower szosowy Creme Echo Solo Mixte Sky Blue 16s 28" jest przykładem lekkiego, stalowego roweru szosowego, który doskonale sprawdza sie także podczas jazdy po mieście. Design nawiązuje do złotej ery stalowych rowerów szosowych popularnych aż do lat 80-tych ubiegłego wieku. Doskonały rower dla poczatkujących kolarzy.

  3 499,00 PLN
  Oczekiwanie na dostawę
na stronę